coins-1726618_640

Kam pro nebankovní podnikatelské úvěry?

Nebankovní úvěry jsou už dávno stálicí českého trhu s půjčkami. Lidé k nim přestali být skeptičtí. Vždyť i nebankovní poskytovatelé jsou kontrolováni ČNB a musí splňovat jasně dané podmínky. Půjčky u nich tedy rozhodně nejsou nijak rizikovější.

Čím se nebankovní úvěry liší? Především tím, že máte vyšší šanci je získat, a to i v případě, kdy máte například záznam v registru dlužníků. Nebankovní poskytovatel vám půjčí i s tímto škraloupem, stačí mu dokázat příjem nebo mít nemovitost, kterou ručíte. Většina nebankovních poskytovatelů se však specializuje spíš na nižší úvěry. Když potřebujete miliony, například na pronájem budov a nákup strojů, jste odkázáni vydat se do banky. Nebo ne?

Vstřícný úvěr pro podnikatele

Pokud v bance požádáte o podnikatelský úvěr, zcela jistě si vás pořádně prověří. Bude chtít znát obrat, podnikatelský plán, jste-li začínající firma, pravděpodobně jste automaticky odepsaní. Banky potřebují záruku, že jste bezproblémovým klientem. Co s tím, když chcete podnikání rozvíjet, ale v bance vám nepůjčí?

Podnikatelské úvěry najdete na Nebankovní finance. Nabízí až 50 milionů korun od 4,9 % p. a. Kromě toho s sebou nese veškeré výhody nebankovních úvěrů – třeba to, že si vše vyřídíte rychle a snadno z pohodlí domova. V čem je tedy háček?

Podnikatelský úvěr s ručení nemovitostí

Jedná se o podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti. Bez nemovitosti k zástavě půjčku nezískáte. Výhodou ale je, že nemovitost nemusí být přímo vaše. Možná ve vašem okolí máte někoho, kdo by vám ručil?

Ačkoliv se nutnost ručení zdá jako komplikace, ve skutečnosti je tomu přesně naopak. Díky ručení nemovitostí totiž získáte daleko lepší úrok, než byste dostali jinde. Výhodou navíc je, že nemusíte nijak dokládat, na co jste peníze využili. Použijte je libovolně na rozvíjení svého podnikatelského snu. Dobu splácení lze nastavit až na 30 let.