zlato

Investiční zlato z e-shopu zlate-mince.cz

O investování do zlata se v poslední době mluví čím dál více. Velký boom nastal loni, když zlato skokově zvýšilo svoji hodnotu a investoři byli nadšení. Druhým důvodem ke skupování byla nejistá finanční situace. Věděli jste, že zlato vždy posiluje v dobách válečných, ekonomických či sanitárních krizí?

Pokud jste i vy přemýšleli, že nakoupíte investiční zlato, možná vás bude zajímat, jak složitý tento proces je. Potěšíme vás. V roce 2021 jde o jednoduchou formalitu.

Nakupte investiční zlato rychle z e-shopu

Investiční slitky a mince je pochopitelně možné pořídit v kamenné prodejně. Ne každému se však chce do prodejny chodit – a pro všechny takové máme dobrou zprávu. Není problém nakoupit zlato online, objednat si ho z e-shopu.

My se zaměříme na e-shop zlate-mince.cz, který má za sebou dlouholetou historii, nabízí pouze zlato nejvyšší ryzosti a vždy za aktuální ceny. Ceny jsou měněny každý den.

Tip: Upřednostňujete-li nákup v prodejně, vydejte se do Obecního domu v Praze. Tam má svou pobočku Pražská mincovna.

Nejtěžší je vybrat si

Nejsložitější na samotném nákupu investičního zlata online je výběr. V e-shopu se zaměřte výhradně na kategorii investiční zlato, zlato z jiných kategorií nemusí být vhodné pro investice.

Na výběr budete mít slitky švýcarské produkce, zlaté mince ČNB a mnoho dalšího. Všechno to je zlato ryzosti 24 karátů, které je osvobozeno od DPH (osvobození od DPH platí pro veškeré investiční zlato obecně).

Objednávka je snadná

Už jste si někdy něco objednávali z e-shopu? Objednat si investiční zlato je úplně stejně jednoduché. Zadáte svou adresu i ostatní údaje a pak už prostě jen počkáte, než vám zlato dorazí domů. Rychle a spolehlivě, za aktuální tržní cenu.

Tip: Doporučujeme sledovat cenu zlata a nakoupit ve chvíli, kdy trochu klesne. Ačkoliv jeho hodnota z dlouhodobého horizontu roste, dají se vychytat chvíle, kdy cena mírně padne.