store-5619201_640

Šijte levněji a nakupujte textilní galanterii ve velkoobchodě

Co by si počali krejčí, šičky, čalouníci, opraváři nábytku a další profese bez textilní galanterie? Ať už je potřeba vyrobit polštář, opravit sedačku nebo ušít šaty, vždy vše začíná nákupem materiálu. Nezáleží na tom, jestli ho potřebujete jen trochu nebo velké množství, vždy ho můžete nakupovat levněji a nejlevněji ho nabízí populární český velkoobchod s galanterií na VTC.cz, kde seženete vše potřebné, od příze vyšívací až po špendlíky.

Seznamte se s VTC

VTC a.s. je významným velkoobchodem s textilní galanterií v České republice, který byl založen v roce 1990. Sortiment velkoobchodu zahrnuje více než 5 500 položek, které jsou rozděleny do několika hlavních kategorií. Mezi tyto produkty patří nitě, textilní doplňky, šicí příslušenství, kreativní potřeby, bižuterní komponenty a materiály pro vyšívání. Například v kategorii nití nabízí hedvábné, viskózové a polyesterové nitě, které jsou vhodné pro různé typy šití a výšivky. Textilní doplňky zahrnují prýmky, lemovky, stuhy, šňůry a třásně, zatímco šicí příslušenství zahrnuje značkovače, křídy, lepidla a špendlíky. Pro kreativní tvorbu nabízí VTC potřeby pro patchwork, vyšívání a dětské tvořivé sady.

VTC dodává zboží po celé České republice a na Slovensku, přičemž jejich služby využívají zejména kamenné obchody s textilní galanterií, ale také výrobci ošacení, nábytku a obuvi. Společnost rovněž importuje a exportuje zboží do a z různých zemí, včetně Slovenska, Polska, Velké Británie, Turecka, Španělska, Švýcarska a Itálie. Vývoz směřuje do celé Evropské unie a také do USA.

Spolehlivé a rychlé dodání zboží

Jedním z klíčových aspektů obchodní politiky VTC a.s. je rychlé a spolehlivé dodání objednaného zboží. Společnost zajišťuje dodání prostřednictvím přepravní firmy PPL do 24 hodin od objednání. Navíc neúčtuje poštovné, balné ani obaly pro objednávky nad 2000 Kč bez DPH, což zákazníkům poskytuje transparentní cenovou politiku bez skrytých poplatků.

V poslední době se společnost musela vypořádat s výzvami spojenými s vysokým počtem objednávek a nedostatkem personálu, což vedlo k dočasným zpožděním v expedici. VTC a.s. pravidelně informuje své zákazníky o aktuální situaci a doporučuje komunikaci prostřednictvím emailu pro efektivnější vyřízení objednávek. Potřebujete pletací příze za velkoobchodní ceny nebo jiný sortiment? Vše lze nalézt na oficiálních stránkách vtc.cz.