3804

Nadzemní bazény Marimex

Nedávno jsme zde zmiňovali trampolíny od Marimexu, dnes se podíváme na jinou letní, pro některé atrakci, pro mnohé nezbytnost. Nadzemní bazény.

Zima je pomalu, ale jistě u svého konce. Nebude tak trvat dlouho, a konečně se začne oteplovat. Všichni, které už začíná nudit nekonečné sezení doma, mezi čtyřmi stěnami, ožijí. Pravda, na léto si ještě počkáme, ani jaro však rozhodně není k zahození. Alespoň bude ještě více času na rozmyšlení, co pořídit do léta na zahradu. Pokud v ní ještě nemáte bazén, nebo plánujete jeho výměnu, právě nyní začíná být ten nejvhodnější čas k prvním krokům realizace. Nejprve bude potřeba zvážit, jaký bazén zrovna pořídit? Možností máte dnes téměř nespočet.

Chcete-li jít s dobou, nevyčnívat z aktuálních trendů, doporučíme nadzemní bazén. Nadzemní bazény jsou velmi oblíbené. Jejich hlavním pozitivem je široká nabídka. V praxi to znamená, že si na své přijde naprosto každý. Ať již upřednostňujete jakoukoliv velikost, tvar nebo styl. Jiné požadavky budete mít, pokud kupujete bazén hlavně pro děti, jiné potom v případech, kdy si v něm budete chtít i zaplavat. Nadzemní bazény jsou k dispozici za velmi přijatelnou pořizovací cenu. Navíc, pokud víte, kdy se pro nákup rozhodnout, můžete ještě více ušetřit. Právě nyní jsou akce na bazény Marimex – pokud tedy o pořízení bazénu přemýšlíte, doporučujeme prostudovat tuto nabídku a příliš dlouho neotálet s nákupem.

Jednoduché zprovoznění, široký sortiment

Nadzemní bazény zažívají velký boom i pro svou jednoduchou stavbu. Bez problémů je totiž u vás na zahradě postavíte svépomoci. Nebude tak zapotřebí žádná specializovaná firma, žádné další investované peníze. Postačí, když si vezmete někoho k ruce a uvidíte, že za pár minut až hodin nebudete mít co dělat.

Nadzemní bazény jsou k dispozici v mnohých rozměrových řadách. Při výběru je zapotřebí zcela jistě zohlednit i rozlohu prostorů, kde bude bazén umístěn. Máte-li velkou zahradu, můžete si klidně pořídit i větší bazén, ve kterém si už i zaplavete. Potom se vám již možná nebude chtít ani na koupaliště. Bazény je dobré volit tak, aby zapadli do aktuální podoby exteriéru bydlení. Neměly by působit nikterak kontraproduktivně, měly by být zkrátka součástí, která vytváří celek.

Koupání od jara do podzimu

Zahradní bazény přijdou vhod během celé letní sezony. Můžete se v něm dokonce koupat klidně i na jaře či v září, dovolí-li to počasí. K nadzemním bazénům je k dispozici množství příslušenství. Právě v případech, kdy budete chtít ohřívat vodu, se vyplatí pořídit solární panel a termoplachtu, která uchrání vodu před tepelnými úniky. Samozřejmostí je písková filtrace. A pokud toužíte po zastřešení bazénu, poohlédněte se po vhodné střešní konstrukci. Záležitosti, jako jsou bazénová chemie nebo krycí plachta, pochopitelně také nemůžete podceňovat.

Nadzemní bazény přijdou vhod i při zahradních oslavách, sešlostech a slavnostech. Budou třešničkou na dortu při podobných akcích – co třeba takové půlnoční koupání? Někteří z vás nepreferují přeplněná koupaliště. Vyhledávají třeba domácí pohodu a relax. Do bazénu na zahradě můžete vlézt kdykoliv. Třeba když přijedete unaveni z práce – komu by se v takových chvílích chtělo jet na několik kilometrů vzdálené koupaliště. Pokud však máte bazén za dveřmi, stačí obléct plavky a hurá do vody.

Nyní je nejlepší čas k nákupu

S výběrem a realizací nového bazénu se vyplatí začít dříve. Nebylo by nic horšího, než to řešit na poslední chvíli, někdy v červnu, když bude venku čtyřicet a bude se více méně jednat o nedostatkové zboží, nebo minimálně „přebrané“ zboží. Nyní je dostatek času vše zvážit a postupovat pěkně v poklidu. Pustíte-li se do toho právě nyní, můžete si být jisti, že všechno bez jakýchkoliv problémů stihnete. A navíc využijete-li nějaké zvýhodněné akce, získáte bazén za velmi sympatickou pořizovací cenu!