6820626

Hanakov Prostějov

Kovoobrábění je oborem, bez kterého se neobejde téměř žádný průmysl. Součástky do průmyslových strojů i domácích spotřebičů, elektromotorů, dieselových motorů či důlních zařízení, to je jen zlomek toho, kde všude je obrábění kovů třeba. Neobejde se bez něj také stavebnictví, technologický průmysl ani lékařství. Potřebujete i vy při svém podnikání spolehlivého dodavatele kovoobrábění? Pak se obraťte na firmu HANAKOV, která vždy splní i ty nejnáročnější požadavky svých klientů.

Moderní technologie a stabilní zázemí

Rodinná firma HANAKOV píše svou tradici v oboru od roku 1991. Za tuto dobu se dokázala vypracovat v mezinárodně uznávanou společnost, která je schopna zajistit kvalitně a spolehlivě kusovou, malosériovou i velkosériovou výrobu. Firma se specializuje na kovoobrábění různorodých materiálů a to na moderních strojích ve vlastním výrobním areálu. Dnes už k obrábění kovů nestačí soustruh a pilník, moderní doba si žádá kvalitní zařízení. Mezi vybavení této obrobny proto patří CNC karusely a multifunkční obráběcí centra. Kvalitu výrobků pak hlídá unikátní klimatizované měrové středisko s 3D měřícím strojem. Hlavní činností firmy je kovoobrábění velkých rotačních dílů, ale nabídka služeb zahrnuje i jiné oblasti potřebné v průmyslu.

Složité konstrukce i povrchové úpravy

Další činností firmy HANAKOV je výroba ocelových konstrukcí a speciálních svařenců, výroba ocelových protipožárních dveří a požárních závěrů, zámečnické práce a také povrchová úprava jako tryskování, lakování nebo metalizace. K tomu je společnost vybavena rozlehlou svařovnou s mostovými jeřáby o nosnosti až 7,2 tuny, skladovací halou, tryskacím zařízením, metalizačním boxem a lakovnou.

Ať už potřebujete dodávku součástek z obráběných kovů nebo zhotovení náročné ocelové konstrukce, firma je vám vždy k dispozici a pomůže vám se všemi vašimi požadavky. Nechte obrábět kovy skutečné profesionály, jen tak budete s výsledkem spokojeni.