flags-691691_1280

Vlajka vzhůru letí….

Venkovní vlajky s reklamou na vlajkových stožárech jsou moderní a účinnou formou propagace firem, služeb a nejrůznějších akcí. Vyrábějí se nejen pro firmy, ale i pro různé instituce a organizace. Nechte si vytvořit firemní vlajky na zakázku, přesně na míru tomu, jakému účelu budou sloužit.

Vyberte si, komu výrobu vlajky svěříte

Skvělá grafická práce, kvalita materiálu a dlouhá životnost vlajky vás určitě potěší. Proto si musíte pečlivě vybrat, komu její výrobu svěříte. Může být menší či větší, na různě vysokých vlajkových stožárech. Další variantou jsou vlajky na ohebných, ale zároveň pevných prutech, které nejsou tak veliké a skvěle odolají i silnému větru. Firma vlajky.eu se zabývá výrobou vlajek i stožárů, takže máte vše na jednom místě. Spolehnout se můžete na kvalitu provedení a precizní vzhled.

Vlajky jsou součástí kvalitní marketingové strategie

Přilákejte své zákazníky! Aby se jen hrnuli, musíte pro to něco udělat. Marketingová strategie bývá během na dlouhou trať a pořád je co vymýšlet. Firemní vlajky jsou její důležitou součástí. Jen si představte, jak bude vaše prodejna nebo sídlo firmy vypadat, pokud se před ní budou tyčit vkusné vlajky na vysokých vlakových stožárech. Bez nich jako by vaší společnosti něco scházelo. Jsou nositeli informací a identifikace, zároveň zvyšují hodnotu značky, kterou propagují.

Aby vás zákazníci snadno našli

Díky firemním vlajkám na venkovních vlajkových stožárech vás zákazníci lépe najdou. Tento způsob propagace využívají i města, aby nalákaly občany k návštěvě zajímavých sportovních nebo kulturních akcí. Je potřeba aby měla vlajka potřebné vlastnosti. Materiál musí odolat nepřízni počasí a větru, barvy potisku být dostatečně syté a neblednout při vystavení UV záření a klimatických vlivům. Určitě chcete, aby byla investice do vlajky dlouhodobá a neměli jste s ní žádné další starosti.

Kvalitu provedení nepodceňujte

Kvalitní firemní vlajky vlají již při mírném větru, je dobře rozpoznat jejich potisk, nenasáknou mnoho vody během deště, jsou mimořádně výrazné a barevné. Materiálem je odolný a kvalitní polyester. Standardně se zhotovují v poměru stran 2:3 s vertikální či horizontální orientací, ale je možnost zhotovit je téměř v jakékoliv podobě. Využijte výrobu vlajek za účelem vaší účinné propagace a buďte vidět! Uvidíte, že výsledky vaší snahy o zviditelnění se brzy dostaví.