184

Kvalitní montované haly přináší velkou úsporu nákladů

Mnoho firem využívá ke svému podnikání haly a skladovací prostory. Proto se v současné době těší velké oblibě obloukové haly, které jsou zajímavou alternativou klasických budov. Obloukové montované haly mají nízké pořizovací náklady, jsou kvalitní a snadno udržovatelné, a proto díky nim velký počet podniků dokáže snižovat náklady. Za údržbu haly majitel neplatí téměř nic a samozřejmostí je prvotřídní kvalita i dlouhá životnost. Prověřeným výrobcem montovaných hal v České republice je firma POLAK CZ.

Víceúčelové obloukové haly

Ceny za výstavbu obloukových hal jsou poměrně nízké, a navíc lze haly stavět k mnoha různým účelům. Mezi časté záměry patří jízdárny pro koně, zemědělské haly, zastřešení stavebních strojů, hangáry pro letadla a vnitřní sportoviště.

Rychlá výstavba

Montáž i demontáž obloukové haly je velice rychlá a jednoduchá, a proto jsou přání všech zákazníků firmy POLAK CZ splněna nadmíru svižně. Montovaný sklad je běžně postaven za pouhých několik týdnů. Práci značně urychlí skutečnost, že není nutné dělat základy. Místo základů se hala upevňuje pomocí speciálních železných trnů. Ke stavbě takového objektu často není potřeba ani stavební povolení.

Montované skladové haly na míru

Výhodou společnosti POLAK CZ je možnost objednání obloukové haly podle individuálních požadavků. Specialitou je propojení skladu s jinou budovou, které se provádí pomocí propojovacích krčků. Díky tomu lze například docílit propojení starého skladu s novým. Všechny montované skladovací haly jsou připraveny k dalšímu rozšiřování a zvětšování.

Zaručená kvalita a dlouhá životnost

Kvalitu staveb si firma pečlivě hlídá. Každé montáži předchází profesionální statický výpočet a další řada technických opatření. Obloukové haly mají nízké pořizovací náklady, a přesto vykazují dlouhou životnost. Tomu napomáhá speciální ochranná plachta, která zpravidla vydrží více než 10 let. Ochranná plachta halu chrání před všemi vnějšími vlivy, mezi které patří například rozmary počasí.

Jízdárny pro koně

Nadšenci do jezdeckého sportu si chválí možnost rychlé výstavby jízdáren, které firma POLAK CZ staví v mnoha provedeních. Jednou z možností je také zastřešení venkovní jízdárny.

Vnitřní sportoviště

Moderní sportoviště je nezávislé na počasí. Proto se stále častěji využívají obloukové haly pro zastřešení tenisových kurtů, hřišť na malou kopanou a dalších sportovních areálů. Díky tomu mohou sportovci provozovat své oblíbené sporty po celý rok.

Zastřešení letadel a lodí

Majitelé letadel a plavidel často řeší uskladnění svých rozměrných strojů. Ideální variantou je montovaný hangár, který zajistí libovolně velký prostor. Vstupní otvor je umístěn vždy individuálně, a to zcela podle požadavku klienta.

Montované haly od ověřeného dodavatele

POLAK CZ má více než patnáctileté zkušenosti v oblasti montovaných hal a pyšní se sbírkou zajímavých referencí. Se stavbami společnosti byli spokojení klienti, mezi které patří například ČEZ, Armáda ČR a mnoho dalších.

Sdílet článek