vbočený palec

ValgusPro – konec vbočeným palcům!

Krásné nohy jsou především v létě vizitkou každého z nás, často se ale kvůli vbočeným palcům vyhýbáme otevřené obuvi a nohy tiše trpí v neprodyšných, uzavřených botách. Pokud vás také trápí vbočený palec a chcete ho bez lékařského zákroku rychle srovnat, pomůže vám ValgusPro!

Pro krásné nohy v jakémkoliv věku

ValgusPro nabízí opravdu chytré a jednoduché řešení, jak ulevit bolavým nohám s vbočenými palci a dodat tak sebevědomí. Vaše nohy už nebudete muset skrývat v neforemných botách, ale rádi je vystavíte na obdiv svému okolí! ValgusPro funguje na jednoduchém principu. Fixátor palce můžete používat prakticky denně a těšit se z jeho výhod.

Pomůcka je vyrobena z odolného elastického materiálu, takže vám nebude překážet v žádné obuvi – ani v silnější zimní nebo otevřené letní. Materiál je navíc velmi pružný a nepoškozuje kůži ani nevyvolává žádnou alergickou reakci. Díky gelové hypoalergenní složce je fixátor ValgusPro vhodný také pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Dokonale se vám přizpůsobí a vy brzy zapomenete, že jej máte – výsledkem bude pouze krásný vzhled palců!

ValgusPro můžete používat při prvotním stádiu deformace palce nebo při jeho výrazném vbočení. Klinické výsledky totiž jasně dokazují, že ValgusPro pomáhá v obou případech deformace palce u nohy.  

Kvalitní zpracování je zárukou úspěchu

Tento nenápadný a přece tak účinný pomocník se stane velmi originálním a především užitečným dárkem pod stromeček nebo k narozeninám. Za skvělou cenu vykouzlíte svým blízkým úsměv na tváři a navíc je zbavíte nepříjemného pocitu z nevzhledných chodidel. Konečně bude i vaše babička nebo maminka obouvat své oblíbené lodičky a otevřené sandálky! Nezní to skvěle?

Když k tomu připočtete dostupnost a cenovou akci, získáte perfektní fixátor pro rychlé a účinné řešení pro každodenní péči o prsty na nohou. Tím ale výčet jeho pozitiv nekončí! Kromě toho vás zbaví nepříjemné bolesti při chůzi a pomůže od puchýřů či odřenin.