lyžařské zájezdy do Itálie

Zimní dovolená, na kterou jen tak nezapomenete

Už máte vybráno, které hory letošní zimu navštívíte? Co takhle široké a upravené sjezdovky, slunečný den plný pohodového lyžování, které občas proložíte pauzou na bombardino, jež si vychutnáte na lehátku s výhledem na zasněžené alpské vrcholky? Ne, není to jen sen. Tohle všechno a ještě mnohem víc na vás čeká v krásné Itálii.

Lyžování v Itálii aneb jinam už chtít nebudete

Lyžování Itálie je pojem, který každoročně láká tisíce milovníků zimních sportů. V Itálii totiž najdete ty nejkrásnější sjezdovky, nejmodernější lanovky a nejlepší ubytování. A co víc během své lyžařské dovolené potřebujete? Lyžařské zájezdy do Itálie jsou zkrátka tou nejlepší volbou.

A které z lyžařských středisek zvolit? Toužíte vyzkoušet lyžování na sjezdovkách, o nichž někteří tvrdí, že jsou nejlepší v celých Dolomitách? Potom pro vás bude nejlepší volbou lyžování v Arabba Marmolada. Máte rádi freeride a po adrenalinovém lyžování si rádi s přáteli dopřejete skleničku za výhodnou cenu? Lyžování v Livignu, které je bezcelní zónou, si určitě zamilujete. Chcete si užít lyžování i na jaře a ve volných chvílích se vydat po stopách bájného sněžného muže? Zvolte lyžování ve Val Senales. Každé lyžařské středisko má své nej a na své si v Itálii přijde každý.

Výběr zájezdu už nemusí trvat celý den

Hodiny strávené procházením nabídek jednotlivých cestovních kanceláří jsou již minulostí. Srovnávač zájezdů NewTravel.cz pro vás totiž všechny potřebné informace dávno shromáždil. Díky tomu najdete veškeré lyžařské zájezdy do Itálie od různých cestovních kanceláří na jednom místě. Jednoduše zadáte požadovaný termín pobytu, způsob dopravy, preferovaný typ stravování a poté už bez složitého hledání a srovnávání vyberete z řady nabídek tu nejvýhodnější. Nemusíte se obávat nákupu přes prostředníka. Po výběru zájezdu budete přesměrováni na stránky dané cestovní kanceláře, kde svůj zájezd zakoupíte. Cestovní smlouvu uzavíráte vždy přímo u zvolené cestovní kanceláře. Výběr lyžařského zájezdu ještě nikdy nebyl tak snadný.