nákupy

Plňte svá předsevzetí a šetřete peníze – jednoduše s Tipli

Kdo by v dnešní předražené době nechtěl ušetřit! Opravdu každý! S výhodnými cenami klesá cena zboží, ale zároveň vám zůstávají finance na další skvělé nákupy potřebného zboží. Ať už potřebujete pořídit novou pračku, televizi, knihu, oblečení, boty nebo dovolenou, buďte chytří a nakupujte jednoduše levněji. A když spojíte cashback od Tipli s novoročními slevami, máte doma nové zboží za hubičku!

Systém cashback

Cashback portál Tipli.cz vám nabízí peníze zpět z ceny nákupů ve více než 350 obchodech. Nezní to skvěle? A stačí k tomu opravdu málo! Nejprve navštivte portál Tipli, kde si zdarma registrujte účet, přes který budete nakupovat u svých oblíbených prodejců. Poze s Tipli můžete ještě levněji cestovat, pečovat o svou zahradu a dům, zvířecí miláčky, nebo se oblékat a zkrášlovat či zajistit výhodnější služby.

Mezi spřátelenými obchody nechybí oblíbené slevové portály, módní obchod Vivantis nebo Booking.com s nabídkou ubytování po celém světě. Jestliže si chcete okořenit svůj sexuální život nebo překvapit drahou polovičku změnou v ložnici, využijte výhodně nabídku obchodu Růžový slon, kde při nákupu za tisíc korun získáte zpět necelou stovku. Při každém nákupu vám Tipli vrátí 9,6 % zpět na váš účet. Jednoduchý a přitom promyšlený cashback systém vás bude bavit, protože vám zaručí nejnovější nabídky vybraných obchodů, slevové akce i výprodeje a v neposlední řadě vám umožní ušetřit peníze navíc!

Ještě levnější slevy

Cashback s Tipli mění obyčejné běžné slevy na nové stylové levnější slevy, díky nimž ušetříte nejen v novoročních výprodejích, ale navíc získáte stanovené procento zpět na svůj registrovaný účet. Kdykoliv si můžete zažádat o vyplacení částky na svůj bankovní účet a těšit s na další nákupy. Tipli je takový celoroční Ježíšek, se kterým šetříte kdykoliv a to nejen u nás, ale třeba na Slovensku. Na Tipli rozhodně nechybí ani populární Aliexpress, kde ušetříte až 8 % zpět z každého vašeho nákupu. Vstupte do nového roku s plnou peněženkou a přidejte se i vy k chytrým nakupujícím.