barevné kontaktní čočky

Buďte in s kontaktními čočkami

Už dost schovávání se za brýle! Nechte vyniknout svou přirozenou krásu, make-up a sexy pohled, kterým řeknete více než tisícovkou slov. Je to jednoduché – stačí si pořídit kvalitní kontaktní čočky. S nimi nebudete muset řešit nevýhody jako u klasických brýlí, které jsou mnohdy omezující a nepohodlné.

Zcela vám odpadnou starosti o péči o brýle. Nebudete muset nakupovat čisticí ubrousky ani pouzdra proti poničení skel. Přestanete řešit zamlžené brýle při deštivém počasí i způsob, jak skloubit klasické brýle s těmi slunečními. Výrazný rozdíl pocítíte i během jakékoliv sportovní aktivity, ať už se jedná o plavání, zimní sporty, kde je potřeba mít brýle a helmu, nebo letní sporty, kdy vám brýle nešikovně zavází. S kontaktními čočkami si najednou užijete pocit svobody během jakékoliv činnosti.

Stylové barevné čočky

Barevné kontaktní čočky slaví obrovský úspěch nejen u mladých, kteří sází na stylové trendy a chtějí vypadat úžasně. S barevnými čočkami bude stylově působit opravdu každý! Váš pohled získá originální nádech a díky jednodenním čočkám si budete moci dovolit každý den jinou barvu očí. A vybírat nemusíte pouze z všem známých odstínů. Kromě hnědých, modrých, šedých a zelených barev si vyberete i další zajímavé barvy či kombinace.

Crazy kontaktní čočky pro náročné

A chcete-li svému vzhledu očí propůjčit opravdu jedinečný pohled, pak si projděte nabídku s crazy kontaktními čočkami, kde je o originalitu vskutku postaráno. Vůbec nezáleží, zda nosíte dioptrie anebo si chcete jen ozvláštnit image na večerní diskotéku či party s přáteli. Během několika vteřin vám crazy kontaktní čočky pomohou proměnit se v kočku, exotickou šelmu nebo svým pohledem věrně kopírovat Zombie či oči Avatara. Levný a dostupný způsob, jak ze sebe udělat někoho jiného máte právě na dosah ruky! Vstupte do nového roku s neodolatelným pohledem, který vše důležité řekne za vás!