Obalové materiály jak je neznáte

Obalové materiály jak je neznáte

Balík, dopis nebo cennou zásilku občas posílá každý. Dřívější strach, že křehké zboží bude obdrženo rozbité, drahá objednávka se ztratí a psaní přijde poškozené či rozlepené, konečně opadá! Díky široké nabídce obalových materiálů, jako jsou lepící pásky, obálky, bublinkové výplně či kartonové obaly bude posílání zboží pouze radost!

Lepící pásky – jistota proti otevření

Kdo by neznal lepící pásky, které zajišťují veškerý obsah v krabicích, obálkách i kartonech tak, jak má zůstat? Vybrat si můžete jejich šířku, barvu a dokonce zvolit jednostrannou klasickou či oboustrannou praktickou pásku z odolného materiálu. Kvalitní pásky jsou dostupné za skvělé ceny a přitom dlouho vydrží, udělají perfektní službu a budou vždy po ruce. Stačí zvolit správnou šířku, zda úzkou pásku na drobné lepení nebo třeba oboustrannou pásku, díky níž slepíte něco z obou stran k sobě anebo vytvoříte originální ozdoby.

Obyčejnou obálku stačí polepit oboustranným lepením, použít flitry, třpytky a uvidíte, jak rychle získáte originální obálku třeba na peníze jako dárek nebo ke speciální příležitosti. Tím ale výhody pásky nekončí. Silné lepící pásky jsou vhodné rovněž pro těžké a objemné zásilky, protože jsou pokryty speciální lepivou vrstvou, která udrží vše u sebe.

Nepostradatelná výbava pro posílání křehkých drobností

Ať už doma ručně vyrábíte ozdoby, posíláte často křehké zboží anebo si chcete pojistit zásilku před rozbitím, vyměňte obyčejnou obálku za bublinkovou. Vypadá na první pohled jako klasická obálka, ale s tím rozdílem, že z vnitřní strany je pokryta bublinkovou vrstvou, která obsah ochrání před rozbitím i poničením. Bublinkové obálky jsou cenově dostupné a přitom je jejich posílání vždy se zárukou. Oproti běžným obálkám jsou jakousi pomyslnou jistotou, že zboží nebude rozbité, poničené, nalomené, roztržené či snad promáčknuté. Právě díky vrstvě bublinek je chráněno před nevhodným zacházením, házením a vším, čeho se tak moc bojíte, když očekáváte cenné, důležité a křehké psaní.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Co vám nesmí chybět na zahradě?
Co vám nesmí chybět na zahradě?
Konečně to vypadá, že tlusté svetry a posezení u krbu vyměníme za chvíle strávené na zahradě. Počasí přeje nadšeným zahrádkářům...
Posuvné dveře – revoluce ve vašem interiéru
Posuvné dveře – revoluce ve vašem interiéru
Sháníte praktické, designově atraktivní a cenově přívětivé dveře do interiéru? Rádi byste zachovali původní rozměry místnosti a předešli tak zmenšení...
Zahradní domky
Zahradní domky
Výhoda bydlení v rodinném domku se zahradou je v prostoru okolo vás. V panelovém domě si musíte vystačit pouze se...