rochling

Technické plasty od Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

V poslední době se stále častěji setkáváme s plastovými materiály a to snad na každém kroku. Mohou mít řadu podob a využívají se v mnoha oborech, i tam, kde by je jen málokdo čekal. Možná jste již slyšeli, že současná doba nese vtipné pojmenování doba plastová, což je docela trefné.

Výhody plastů

Plastové hmoty jsou oblíbené hned z několika důvodů, zejména díky svým vlastnostem a širokému využití. Výhody jsou více než jasné. V porovnání s jinými látkami a materiály, je plast relativně levný, dostupný, odolný vůči opotřebení a dokáže se přizpůsobit snad všem podmínkám. Díky moderních technologiích předností plastů přibývá a to zvláště se zlepšujícími se vlastnostmi. Během několika let vznikají nové a nové speciální plasty, jejichž produkce stoupá. Jedná se kupříkladu o technické plasty, které jsou hojně využívány ve zdravotnictví a také k výrobě termoplastů a plastických polotovarů.

Spolehlivý dodavatel plastů

Je velmi pravděpodobné, že i vy pracujete s plastem a bez něj se neobejdete. Nejste však spokojeni se současným dodavatelem, ať už proto, že nemá dostatečný sortiment, kvalitu či cenové podmínky? Pak je ten správný čas pro změnu. Trefou do černého může být výrobce plastů – Röchling Engineering Plastics, s.r.o. Zaměřuje se na výrobu technických plastů a nabízí bezkonkurenční poměr ceny a kvality.

Široký sortiment technických plastů

Společnost nabízí široký sortiment termoplastových polotovarů. Můžete si pořídit např. plasty vhodné pro styk s potravinami, materiály pro zdravotnictví, obráběné díly z termoplastů, opracovávané a extrudované profily z termoplastů, speciální díly z litého polyamidu, plastové polotovary (extrudované desky, lisované desky, tyče, extrudované profily, svařovací dráty) a další. Technické plasty od Röchling Engineering Plastics, s.r.o., které jsou vhodné pro styk s potravinami, odpovídají nařízením EU. Jsou maximálně bezpečné a nemohou poškodit lidské zdraví. Neovlivňují ani chuť, složení či vzhled potravin. Materiály pro zdravotnictví jsou prvotřídní kvality a žádným způsobem nepoškozují zdraví. Tento sortiment je zaměřen na výrobce medicínských nástrojů a zařízení, kterým společnost nabízí stále větší výběr polotovarů z vysoko-výkonnostních termoplastů. Pakliže v sortimentu nenajdete vhodný produkt, lze využít i zhotovení na míru, jež bude odpovídat vašim potřebám.

Röchling – tradice a inovace

Röchling-Group je celosvětovým lídrem v oblasti výroby a prodeje plastových materiálů. Tato skupina má velkou tradici, neboť vznikla již v roce 1822 a v současné době má až 60 společností pro celém světě. Neustále se v oboru zdokonaluje a přináší nové inovace. Aktuálním příkladem je obtížně zápalný polyamid 6. Ten najde uplatnění v železniční přepravě, leteckém či lodním průmyslu.

Sdílet článek