shredder-71775_1280

Široký výběr spolehlivé kancelářské techniky

Kancelářské potřeby hojně využívají podnikatelé, zaměstnanci různých profesí i samotné domácnosti. Pro vytvoření příjemných pracovních podmínek je nutné mít dostatek spolehlivé kancelářské techniky, a proto je žádoucí nakupovat v obchodech, které nabízí široký výběr zboží od prověřených výrobců. Rozmanité portfolio služeb a výrobků pro kanceláře nabízí internetový obchod Protisk. V nabídce obchodu jsou k nalezení potřeby, mezi které patří například skartovačka, laminovačka, řezačka, flipchart, magnetická tabule a mnoho dalších.

Skartovačka je základ

V každé kanceláři se občas vyskytnou důvěrné dokumenty určené k likvidaci, které z bezpečnostních důvodů není možné jen tak vyhodit do koše. Proto je skartovačka základem každé kanceláře. Obchod Protisk nabízí skartovačky všeho druhu. Zákazníci si mohou vybrat týmové, velkokapacitní i osobní skartovačky. Samozřejmostí je také nabídka doplňků pro skartovačky.

Kvalitní laminátory

Mnoho lidí si zvyklo chodit laminovat svoje dokumenty do tiskových center. Koupí kvalitní laminovačky si mohou vše zalaminovat z pohodlí domova. Obchod Protisk nabízí laminátory, které si poradí s každým formátem. Pro náročné uživatele jsou v nabídce i exkluzivní profesionální laminátory, které jsou velmi výkonné a dokážou profesionálně zalaminovat i kvalitní fotografie.

Korkové nástěnky

V dnešní době je k mání celá řada nástěnek v různých provedeních. Mezi oblíbené nástěnky patří nástěnky z korku, které mají velmi univerzální možnosti použití. Korková nástěnky se hodí do kanceláře i do dětského pokoje. Stačí přidat krabičku špendlíků a nástěnka je připravena k použití.

Pohodlné řezačky pro každého

Každý občas potřebuje rozdělit vytisknutý dokument na jednom papíru. Použití nůžek je velice nepohodlné a nespolehlivé. Řezačka umí hravě rozdělit i několik listů najednou, a tím spolehlivě ušetří práci všem kancelářím i domácnostem.