Na lyže do Nassfeldu

Na lyže do Nassfeldu

Zima je v plném proudu, ale u nás se sníh a mráz jen otočí. Krásná krajina v sousedním Rakousku na vás dýchne pohádkovou krajinou. Rakouské středisko Nassfeld, s unikátní polohou, orientovanou na jižní svahy Itálie, vám zaručí slunečnou dovolenou se sněhovou pokrývkou. Pyšní se v top 10 rakouských lyžařských středisek.

Ubytování Nassfeld v nejmodernějším středisku rakouských Alp je to pravé pro vás. Ochotný český personál vám poskytne slevy na skipasy, pomůže a poradí a splní vše, co je v jejich silách.

Apartmány Nassfeld

Milujete dlouhé a upravené sjezdovky, žádné či malé fronty na vleky a parádní výhled na zasněženou krajinu? Ano, to ale de facto zažijete pouze v zahraničí. Umíte ale jen základy angličtiny a bojíte se, že se v tísni nedomluvíte? To mi také vrtalo hlavou. Apartmány Nassfeld, pouhých 300 m od sjezdovky, vás ale strachu zbaví. U nich totiž nebudete potřebovat ani základy angličtiny. Jsou na Čechy plně připraveni. A dokonce si můžete vybrat z 19 moderních apartmánů. V žádném apartmánu nechybí česká televize a bezplatné WIFI, po kterém touží každý. Některé apartmány mají zimní terasu, kterou vřele doporučuji. Já jí využívala pří snídani i večeři a kochala se výhledem na panoramata jižních Dolomit. Po celodenním lyžování jsem se příjemně zrelaxovala a nabrala síly na další den v parní lázni v SaunaHaus.

Jedině Nassfeld

110 km nejlépe upravených sjezdovek, 30 moderních lanovek a vleků. To je výběr, že? Já jako zkušená snowboardistka nevynechala freeridové zóny a samozřejmě snowpark. Jelikož jsem střídala lyžování se snowboardingem, získala si mě bezplatná úschovna lyží. I když nemám zrovna talent na jazyky, při každé návštěvě cizí země chci pochytit aspoň základy. Proto jsem prošla rychlokurzem korutanštiny odměněným diplomem, který probíhá v kabinkách lanovky Millenium Express. Hned při první jízdě se přiučíte a lehce se domluvíte v horských chatách. Místní to neskutečně dojme.

Ubytování Nassfeld

Myslela jsem si, že po Innsbrucku mě už žádné středisko nezaujme, ale rakouské středisko Nassfeld si mě doslova omotalo kolem prstu. No, možná tomu přispěly apartmány českého pronajímatele BookNassfeld.cz s úžasným personálem, který mě deset dní hýčkal.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Ideální auta na hory
Ideální auta na hory
Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové...
Skutečné dobrodružství v balonu
Skutečné dobrodružství v balonu
Toužíte se aspoň na chvíli dostat do minulosti? V čase se neposunete zpátky, ale některé věci vám ji dovedou hodně...
Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou
Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou
Lyžování, běžkování a snowboarding mezi Čechy neztrácí na popularitě. Pro ty z vás, komu jsou už naše hory příliš těsné...