penize1

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí

Finanční trh rozděluje půjčky na bankovní a nebankovní. Spousta lidí se rozhoduje pro bankovní půjčky, neboť mají lepší pověst. Nicméně, banky po svých klientech požadují celou řadu dokladů a potvrzeních. Bankovní půjčky jsou navíc dostupné bonitní klientele, která má dostatečně vysoký příjem. Proces vyřízení je poměrně zdlouhavý, přestože se bankovní půjčky v reklamách prezentují jako rychlé půjčky. V následujících řádcích vám proto představíme rychlé půjčky od nebankovních společností a prozradíme vám, na co si při výběru rychlé půjčky musíte dávat pozor.

Některé finanční situace je nezbytné řešit rychle, a proto bankovní půjčky nepřipadají v úvahu. Ačkoliv je nebankovní sektor poměrně rizikovou kategorií, nabízí i výhodné a férové produkty. Jak se říká, kdo hledá, najde. Měli byste být maximálně obezřetní, číst úvěrovou smlouvu a nepodepisovat smlouvu, která má poznámky malým a nečitelným písmem. Některé nebankovní společnosti chtějí zbohatnout na nepozornosti lidí a takovým podvodníkům se raději vyhněte.

Jak požádat o rychlou půjčku?

V období internetové populace se rozšířil trend sjednat si půjčku prostřednictvím internetu. Zpravidla sjednání půjčky online probíhá následovně:

  1. Vyberete částku, kterou si chcete půjčit.
  2. Zvolíte dobu splatnosti.
  3. Kliknete na tlačítko „Zažádat o půjčku“ či podobné tlačítko call-to-action.
  4. Následně vyplníte osobní a kontaktní údaje.
  5. Zvolíte způsob platby, zda potřebujete peníze na bankovním účtu či v hotovosti.
  6. A závěrem podáte žádost.
  7. Vyčkáte na vyjádření společnosti, zda je vám rychlá půjčka schválená.

Výhody rychlé půjčky

Rychlá půjčka online se vyznačuje mnoha přednostmi, mezi které bychom mohli zařadit vyřízení během rekordního času, žádné skryté poplatky, absence osobních schůzek s finančním poradcem, žádné zbytečné papírování a náročná administrativa.