woman-918707_1280

Vlasové hnojivo jako řešení vypadávajících vlasů

Vypadávání vlasů je problém, který musíte rychle řešit. Dříve než se nadějete, by totiž vaše hlava mohla být pokryta jen „řídkým porostem“, a to není nic hezkého. Pokud vlasy už vypadají, problém jen těžko vyřešíte. Efektivní řešení i pro vás přinese speciální vlasové hnojivo. Jak funguje a kdy se dočkáte kýžené změny?

Vlasové hnojivo dodává vlasům sílu zevnitř

Vlasové hnojivo je doplněk stravy, který obsahuje všechny důležité látky pro posílení růstu vlasů. Jedná se především o aminokyseliny s obsahem síry (cystin a methionin). V přípravku jsou obsaženy také minerální látky zinek, křemík a síra, které se postarají o posílení vlasové struktury. Společně s aminokyselinami také posilují pokožku hlavy a jsou příznivé i pro růst nehtů. Další aktivní složkou je kyselina pantothenová (vitamín B5), která pomáhá zlepšovat kvalitu vlasů, pokožky a také nehtů.

Stačí 2 tablety denně

Díky silnému složení stačí pro posílení vlasů užívat 2 tablety denně, a to ideálně ráno a večer. Aby došlo k maximální efektu a vaše vlasy přestaly nadměrně vypadávat, je třeba přípravek užívat po dobu 3 měsíců. Je třeba si uvědomit, že problém s vlasy může mít i vážné příčiny, takže nelze očekávat, že by se efekt dostavil během několika dní. Na vině může být například nadměrný stres, přílišné poškození vlasů fénováním či barvením, nesprávná strava, kouření, dlouhodobý stres aj. Kromě toho může být vypadávání způsobeno i hormonálními změnami či nesprávnou funkcí štítné žlázy. Příčinu byste měli vždy znát!

Pro koho je vlasový aktivátor vhodný?

Užívat ho nesmí jen osoby, které jsou přecitlivělé na některou z obsažených látek. Jestliže si nejste jisti, poraďte se vaším lékárníkem nebo lékařem.

Doplněk stravy uvádí na trh společnost Maxivitalis s.r.o., která garantuje jeho přírodní složení. Koupíte ho na www.maxivitalis.cz.