Jeskyně_Balcarka32 (1)

Tip na skvělý výlet do Moravského krasu

Za nádhernými vzpomínkami nemusíte vážit dlouhou cestu až za hranice. Nádherné kraje na vás čekají i v České republice a byla by škoda toho nevyužít. Poznejte další část své vlasti a vydejte se do Moravského krasu. Kde se ubytovat, kam na výlet a co všechno může daná oblast nabídnout? Na to se podívejte v tomto článku.

Ubytování přímo v srdci krasu

Abyste to neměli daleko do nádherné přírody a užili si tuto krásnou oblast naplno, využijte ubytování přímo v srdci oblasti Moravského krasu. Tato jedinečná chráněná krajinná oblast nabízí výjimečnou přírodu a spoustu možností na výlety. Nově vybudovaný Hotel Olberg leží právě uprostřed této nádherné scenérie a máte to všude blízko.

Když je špatné počasí, relaxujte

Při špatném počasí využijte toho, co vám nabízí Hotel Olberg. Užijte si relaxaci ve wellness centru a nechte se hýčkat. Když načerpáte síly a počasí se zlepší, můžete vyrazit na výlet do okolní krásné přírody a za dobrodružstvím.

Na výlety do přírody nebo za sportem

Ubytování Moravský kras nabízí půjčování sportovního vybavení, takže si můžete okolí projet na kole. Pokud nechcete chodit pěšky nebo si chcete užít netradiční výlet, je tu na zapůjčení Segwei. V okolí se dá také provozovat cyklistika nebo vodáctví. Opravdu každý si zde přijde na své. V zimě je možné brázdit místní krajinu na běžkách po několika upravených tratích.

Naučné stezky i adrenalinové vyžití

Pro milovníky přírody a turistiky jsou v okolí připraveny naučné stezky, které vás provedou tím nejkrásnějším a nejzajímavějším v okolí. Pro aktivní a odvážné jedince je tu pak možnost adrenalinového vyžití, kdy se můžete podívat do jeskyní, nebo vyzkoušet si horolezectví. V okolí se nachází stáje, kde nabízí jízdy na koních nebo je tu možnost letů balonem nebo rogalem, kdy uvidíte nádhernou krajinu pěkně z výšky.