půjčení tahače

Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání

Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám výborně šlape deset vozidel, v dalším máte k dispozici jenom polovinu. Necháte si utéct zakázky nebo využijete pronájem nákladní techniky?

Půjčovna nákladních vozidel s rychlým jednáním

Když už se zajímáte o půjčení tahače, určitě nechcete čekat nekonečně dlouho. Potřebujete extra rychlé jednání, abyste ihned dohnali skluz a vyřídili vše, co nestihla převzít konkurence. Vozidla si lze pronajmout na krátkou a dlouhou dobu, záleží na vašich momentálních potřebách. Půjčovna tahačů se postará o zajištění kvalitního modelu tak, aby vám maximálně vyhovoval. V nabídce nechybí ani typy s určitými normami a takřka nové tahače, kde jsou k dispozici nezávislé topení, tempomat, klimatizace a jiné příslušenství. Na webových stránkách si jednoduše vyberete podle různých parametrů. Uvidíte cenu za měsíc, od kdy je vozidlo v provozu, jaký má objem, celkovou hmotnost a na kolik peněz vás vyjde na měsíc. Každý vůz má zajištěný kompletní servis bez poplatků navíc.

Návěsy na neomezenou dobu

Mění se vám přepravované zboží a občas sháníte návěs? Půjčení návěsu vám nezabere moc času. Zajistíte si ho na libovolnou dobu a bez omezení počtu najetých kilometrů. Zaručen je výborný technický stav, aby se využívání nijak nezdržovalo. Půjčovna návěsů se zaměřuje na typy vhodné k přepravě různých nákladů. Nechybí ani chlaďáky, mrazáky a návěsy využívající se na přepravování strojů, vozidel a kontejnerů. Pro půjčení potřebujete dodat některé dokumenty a sepsání smlouvy potrvá maximálně třicet minut. Fyzická osoba – podnikatel přinese živnostenský list, občanský průkaz, řidičský průkaz platný pro určené skupiny a kauci podle vybraného automobilu. Právnická osoba zajistí také výpis z obchodního rejstříku.