Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání

Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání

Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám výborně šlape deset vozidel, v dalším máte k dispozici jenom polovinu. Necháte si utéct zakázky nebo využijete pronájem nákladní techniky?

Půjčovna nákladních vozidel s rychlým jednáním

Když už se zajímáte o půjčení tahače, určitě nechcete čekat nekonečně dlouho. Potřebujete extra rychlé jednání, abyste ihned dohnali skluz a vyřídili vše, co nestihla převzít konkurence. Vozidla si lze pronajmout na krátkou a dlouhou dobu, záleží na vašich momentálních potřebách. Půjčovna tahačů se postará o zajištění kvalitního modelu tak, aby vám maximálně vyhovoval. V nabídce nechybí ani typy s určitými normami a takřka nové tahače, kde jsou k dispozici nezávislé topení, tempomat, klimatizace a jiné příslušenství. Na webových stránkách si jednoduše vyberete podle různých parametrů. Uvidíte cenu za měsíc, od kdy je vozidlo v provozu, jaký má objem, celkovou hmotnost a na kolik peněz vás vyjde na měsíc. Každý vůz má zajištěný kompletní servis bez poplatků navíc.

Návěsy na neomezenou dobu

Mění se vám přepravované zboží a občas sháníte návěs? Půjčení návěsu vám nezabere moc času. Zajistíte si ho na libovolnou dobu a bez omezení počtu najetých kilometrů. Zaručen je výborný technický stav, aby se využívání nijak nezdržovalo. Půjčovna návěsů se zaměřuje na typy vhodné k přepravě různých nákladů. Nechybí ani chlaďáky, mrazáky a návěsy využívající se na přepravování strojů, vozidel a kontejnerů. Pro půjčení potřebujete dodat některé dokumenty a sepsání smlouvy potrvá maximálně třicet minut. Fyzická osoba – podnikatel přinese živnostenský list, občanský průkaz, řidičský průkaz platný pro určené skupiny a kauci podle vybraného automobilu. Právnická osoba zajistí také výpis z obchodního rejstříku.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba...
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot...
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...