Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání

Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání

Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám výborně šlape deset vozidel, v dalším máte k dispozici jenom polovinu. Necháte si utéct zakázky nebo využijete pronájem nákladní techniky?

Půjčovna nákladních vozidel s rychlým jednáním

Když už se zajímáte o půjčení tahače, určitě nechcete čekat nekonečně dlouho. Potřebujete extra rychlé jednání, abyste ihned dohnali skluz a vyřídili vše, co nestihla převzít konkurence. Vozidla si lze pronajmout na krátkou a dlouhou dobu, záleží na vašich momentálních potřebách. Půjčovna tahačů se postará o zajištění kvalitního modelu tak, aby vám maximálně vyhovoval. V nabídce nechybí ani typy s určitými normami a takřka nové tahače, kde jsou k dispozici nezávislé topení, tempomat, klimatizace a jiné příslušenství. Na webových stránkách si jednoduše vyberete podle různých parametrů. Uvidíte cenu za měsíc, od kdy je vozidlo v provozu, jaký má objem, celkovou hmotnost a na kolik peněz vás vyjde na měsíc. Každý vůz má zajištěný kompletní servis bez poplatků navíc.

Návěsy na neomezenou dobu

Mění se vám přepravované zboží a občas sháníte návěs? Půjčení návěsu vám nezabere moc času. Zajistíte si ho na libovolnou dobu a bez omezení počtu najetých kilometrů. Zaručen je výborný technický stav, aby se využívání nijak nezdržovalo. Půjčovna návěsů se zaměřuje na typy vhodné k přepravě různých nákladů. Nechybí ani chlaďáky, mrazáky a návěsy využívající se na přepravování strojů, vozidel a kontejnerů. Pro půjčení potřebujete dodat některé dokumenty a sepsání smlouvy potrvá maximálně třicet minut. Fyzická osoba – podnikatel přinese živnostenský list, občanský průkaz, řidičský průkaz platný pro určené skupiny a kauci podle vybraného automobilu. Právnická osoba zajistí také výpis z obchodního rejstříku.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Někdo si zkrátka nemůže dovolit zbrusu nové auto, případně se mu za něj nechce utrácet z důvodu rychlého poklesu ceny...
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
Už několik let přináší renomovaný německý autoklub ADAC testy pneumatik a nejinak je tomu i letos. Pro rok 2018 si...