Profesionální skartace dokumentů spolehlivě ochrání citlivé a tajné informace před zneužitím

Profesionální skartace dokumentů spolehlivě ochrání citlivé a tajné informace před zneužitím

Pracujete s dokumenty a datovými nosiči obsahujícími citlivé údaje osob? Pak musíte zajistit i jejich likvidaci v souladu s platnou legislativou. Nebo máte spisy plné důvěrných a tajných firemních informací? I tady je třeba velké opatrnosti při jejich likvidaci. Nejlepším způsobem, jak ochránit citlivá data a tajné informace před zneužitím, je skartace dokumentů a dalších datových nosičů.

Profesionální služby likvidace

Na větší objem spisových materiálů ale samozřejmě nebude stačit běžná kancelářská skartovačka. Na to je potřeba profesionální stroj, který tyto materiály trvale znehodnotí. A pak je také třeba odpad správně a šetrně k přírodě zlikvidovat. Toto vše za vás zařídí společnost Ekoskart, která poskytuje komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a jakýchkoliv dalších nosičů informací.

Bezpečný průběh od začátku do konce

Firma Ekoskart provádí bezpečnou a také ekologicky šetrnou likvidaci papírových dokumentů, dokladů jako například řidičských a občanských průkazů, pasů nebo platebních karet, disket, CD, DVD či videokazet. Dokumenty a nosiče převezme na vámi určeném místě a bezpečně je dopraví do své provozovny, která je neustále střežena. Nemusíte se tedy obávat případného zneužití vašich informací ještě předtím, než dojde k jejich znehodnocení. Tam je následně provedena skartace dokumentů na velkokapacitní skartovačce osvědčené Národním bezpečnostním úřadem. Velikost výsledných částic odpadu je 6×43-50 mm, přesně podle normy pro důvěrné utajení dané NBU. Po skartaci vám pak firma vystaví v souladu s touto normou protokol o ekologické likvidaci. Následně papírový odpad zašle k finálnímu zpracování do papírny a vám vrátí prázdné šanony a pytle. Pokud si na vlastní oči chcete ověřit maximální bezpečnost celého procesu, můžete na skartaci i osobně dohlížet.

Společnost Ekoskart je skvělou volbou pro bezpečnou likvidaci dokumentů a dalších nosičů informací. V případě potřeby se na ni s důvěrou obraťte a jistě nebudete litovat.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...