shredder-71775_1920

Profesionální skartace dokumentů spolehlivě ochrání citlivé a tajné informace před zneužitím

Pracujete s dokumenty a datovými nosiči obsahujícími citlivé údaje osob? Pak musíte zajistit i jejich likvidaci v souladu s platnou legislativou. Nebo máte spisy plné důvěrných a tajných firemních informací? I tady je třeba velké opatrnosti při jejich likvidaci. Nejlepším způsobem, jak ochránit citlivá data a tajné informace před zneužitím, je skartace dokumentů a dalších datových nosičů.

Profesionální služby likvidace

Na větší objem spisových materiálů ale samozřejmě nebude stačit běžná kancelářská skartovačka. Na to je potřeba profesionální stroj, který tyto materiály trvale znehodnotí. A pak je také třeba odpad správně a šetrně k přírodě zlikvidovat. Toto vše za vás zařídí společnost Ekoskart, která poskytuje komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a jakýchkoliv dalších nosičů informací.

Bezpečný průběh od začátku do konce

Firma Ekoskart provádí bezpečnou a také ekologicky šetrnou likvidaci papírových dokumentů, dokladů jako například řidičských a občanských průkazů, pasů nebo platebních karet, disket, CD, DVD či videokazet. Dokumenty a nosiče převezme na vámi určeném místě a bezpečně je dopraví do své provozovny, která je neustále střežena. Nemusíte se tedy obávat případného zneužití vašich informací ještě předtím, než dojde k jejich znehodnocení. Tam je následně provedena skartace dokumentů na velkokapacitní skartovačce osvědčené Národním bezpečnostním úřadem. Velikost výsledných částic odpadu je 6×43-50 mm, přesně podle normy pro důvěrné utajení dané NBU. Po skartaci vám pak firma vystaví v souladu s touto normou protokol o ekologické likvidaci. Následně papírový odpad zašle k finálnímu zpracování do papírny a vám vrátí prázdné šanony a pytle. Pokud si na vlastní oči chcete ověřit maximální bezpečnost celého procesu, můžete na skartaci i osobně dohlížet.

Společnost Ekoskart je skvělou volbou pro bezpečnou likvidaci dokumentů a dalších nosičů informací. V případě potřeby se na ni s důvěrou obraťte a jistě nebudete litovat.

Sdílet článek