firemní stravování Praha

Pracovní nasazení prochází žaludkem

Chcete-li svým zaměstnancům dopřát další lákavé benefity, zařiďte pro ně firemní stravování formou distribuce hotových jídel, minutek, polévek, ovocných i zeleninových mís či točených džusů. Široký výběr pokrmů, příloh i pochoutek umožní volbu každému, potažmo těm zaměstnancům, kteří mají zdravotní omezení. Vyberte si správnou firmu, jež vám nabídne bohaté zkušenosti, kompletní servis i firemní stravování Praha a blízké okolí.

Catering pro náročné akce

Součástí každé společenské události musí být pestrý a zajímavý sortiment jídla. Stravování Praha pro vás zajistí kromě distribuce pokrmů též cateringový servis přizpůsobený vašim individuálním požadavkům. Speciálně vybrané menu nadchne svatební hosty, zaujme na kongresech, rautech i během kávových přestávek. Na základě finančního limitu a originální představě o akci si můžete být jisti, že tuto oblast zastřeší skuteční profesionálové s vynikajícím jídlem z čerstvých surovin. Pozitivní recenze hovoří za vše, proto neváhejte a vyberte si jako dodavatele vynikající kuchyně společnost, o jejichž službách se dozvíte vše na této stránce http://www.arter.cz/firemni-stravovani.

O vysoké kvalitě stravy svědčí kladné recenze

Firemní stravování je zajišťováno k maximální spokojenosti klientů a vašich zaměstnanců. Dodavatel vám garantuje dostupnost všech jídel po celou výdejní dobu. To ocení zejména pracovníci směnného provozu a milovníci velkých porcí. Zákazníci nejsou omezováni na velikosti podávané porce a každý si může přidat nebo říct, jak velkou porci zkonzumuje. To samé platí o čaji a polévce. Lákavá je rovněž nabídka sladkého sortimentu, kam patří zmrzlinové poháry, buchty, koláče a sladké pokrmy. Budete-li se službami spokojeni, smíte si vybrat stejně tak zajištění provozu kantýny s doplňkovým sortimentem. O tom, že na vás čekají nadstandardní služby, se můžete přesvědčit na základě referencí jiných firem. Jejich spokojenost prokazuje obrovské procento zaměstnanců, kteří jsou s provozem, sortimentem i samotnými pokrmy spokojeni a vracejí se na obědy pravidelně.