Podlahové stroje

Mycí stroje Hakomatic zaručují dokonale čistou podlahu

Podlahové mycí stroje využijí majitelé rozlehlých prostor, velkých hal a prodejních ploch. Profesionální pomocníky v podobě podlahových mycích strojů využijete také v případě, že máte v plánu založit firmu, která bude nabízet služby spojené s úklidem. Aby bylo čištění a celkový úklid co nejefektivnější, je potřeba při pořizování mycích strojů hledět především na kvalitu. A tu tradičně přináší německý výrobce.

Hakomatic: značka profesionálních podlahových mycích strojů

Představujeme vám německou společnost Hako, která na trhu existuje od roku 1950. Od svého vzniku se zaměřuje na výrobu produktů určených k efektivnímu čištění podlah. Díky dlouholetým zkušenost přináší do tohoto odvětví vysokou kvalitu. Mezi výrobky firmy Hako patří profesionální mycí podlahové stroje Hakomatic, jejichž předním dodavatelem pro Českou republiku je společnost Unikont Group.

Podlahové mycí stroje Hakomatic ocení každý profesionál z oblasti mycí techniky. Vyrábí se v několika různých typech, které dokonale vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů. Jejich ovládání je intuitivní, vynikají pevnou konstrukcí a nejmodernější technikou. Údržba strojů je jednoduchá a nenáročná na čas.

Ručně vedené nebo stroje se sedící obsluhou?

Podle druhu a velikosti prostoru, který plánujete čistit, si můžete vybrat mezi několika variantami podlahových mycích strojů. Některé z nich jsou ručně vedené, ale u větších ploch se rozhodně vyplatí investovat do strojů se sedící obsluhou. Toto rozdělení není však konečné. Hakomatic se nabízí v různých velikostech a s odlišnými funkcemi.

Na to, který je stroj je pro vaše účely nejvhodnější, vám nejlépe zodpoví odborná firma, a tou je Unikont Group. Stačí popsat váš problém či požadavek a ihned dostanete vyčerpávající potřebné informace. Unikont Group je navíc pro vás k dispozici 24 hodin denně a zaručuje špičkový servis, který v dnešní době ocení každý. Přesvědčte se sami na https://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html.

Sdílet článek