plastové palety

Plastové palety – inovativní palety pro logistiku i váš sklad

Palety jsou velmi žádaným a také potřebným zbožím, ať už ve své společnosti řešíte logistiku anebo využití skladových prostor na maximum. Moderní plastové palety s sebou přináší novou a modernější podobu oproti klasickým dřevěným konkurentům. Tradiční dřevěné palety nejsou tak odolné a trvanlivé jako řešení z odolného a stálého plastu. Plastové palety jsou navíc kompatibilní se všemi kontejnery a boxy a kromě toho, že jsou navržené také pro těžké náklady, jsou plně recyklovatelné. Tím ale výčet výhod plastových palet rozhodně nekončí.

Platné normy jsou základ

Rozhodnete-li se investovat do plastových palet, budete překvapeni jejich odolností, tvarovou stálostí i barevným řešením. Velmi žádané jsou mezi zákazníky plastové palety 1200×800 dostupné ve třech provedeních; light, medium a heavy. Hledáte-li opravdovou kvalitu, vsaďte na osvědčeného světového lídra. Schoeller Allibert patří mezi největší výrobce vratných plastových obalů, jež jsou určeny pro manipulaci s materiálem. Firmám nabízí stále atraktivní inovace. Za jejich úspěchem stojí více než 60 let zkušeností s navrhováním a vyráběním plastových obalů. Kromě toho, že působí na českém trhu, má firma přesah též do celého světa a aktuálně působí ve 20 zemích světa s dvěma tisícovkami ochotných zaměstnanců připravených nabídnout vám ty nejlepší služby a servis.

plastové palety

Plastové palety v mnoha praktických variantách

Kromě nejoblíbenější rozměrové řady 1200×800 naleznete v nabídce plastové palety 600×400, 800×600 i větší modelovou řadu 1200×1000. Vybavte své skladové prostory a nalezněte vhodné řešení pro vaše logistické centrum. Moderní palety z pevného plastu jsou zajisté skvělým krokem do modernizace vybavení. Velmi brzy se totiž přesvědčíte, že plastové palety jsou lepší, praktičtější a maximálně funkční.