Plastové palety – inovativní palety pro logistiku i váš sklad

Plastové palety – inovativní palety pro logistiku i váš sklad

Palety jsou velmi žádaným a také potřebným zbožím, ať už ve své společnosti řešíte logistiku anebo využití skladových prostor na maximum. Moderní plastové palety s sebou přináší novou a modernější podobu oproti klasickým dřevěným konkurentům. Tradiční dřevěné palety nejsou tak odolné a trvanlivé jako řešení z odolného a stálého plastu. Plastové palety jsou navíc kompatibilní se všemi kontejnery a boxy a kromě toho, že jsou navržené také pro těžké náklady, jsou plně recyklovatelné. Tím ale výčet výhod plastových palet rozhodně nekončí.

Platné normy jsou základ

Rozhodnete-li se investovat do plastových palet, budete překvapeni jejich odolností, tvarovou stálostí i barevným řešením. Velmi žádané jsou mezi zákazníky plastové palety 1200×800 dostupné ve třech provedeních; light, medium a heavy. Hledáte-li opravdovou kvalitu, vsaďte na osvědčeného světového lídra. Schoeller Allibert patří mezi největší výrobce vratných plastových obalů, jež jsou určeny pro manipulaci s materiálem. Firmám nabízí stále atraktivní inovace. Za jejich úspěchem stojí více než 60 let zkušeností s navrhováním a vyráběním plastových obalů. Kromě toho, že působí na českém trhu, má firma přesah též do celého světa a aktuálně působí ve 20 zemích světa s dvěma tisícovkami ochotných zaměstnanců připravených nabídnout vám ty nejlepší služby a servis.

plastové palety

Plastové palety v mnoha praktických variantách

Kromě nejoblíbenější rozměrové řady 1200×800 naleznete v nabídce plastové palety 600×400, 800×600 i větší modelovou řadu 1200×1000. Vybavte své skladové prostory a nalezněte vhodné řešení pro vaše logistické centrum. Moderní palety z pevného plastu jsou zajisté skvělým krokem do modernizace vybavení. Velmi brzy se totiž přesvědčíte, že plastové palety jsou lepší, praktičtější a maximálně funkční.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Velkoobchod s textilem: Xfer své práci rozumí
Velkoobchod s textilem: Xfer své práci rozumí
Oblečení pro volný čas je zbožím, které se bude prodávat neustále. Móda a styly přicházejí a odcházejí, ale praktické využití...
3D tisk ve Zlíně vám kvalitně a za dobrou cenu vytiskne výrobek
3D tisk ve Zlíně vám kvalitně a za dobrou cenu vytiskne výrobek
Kdo by si kdy pomyslel, že bude možné si vytisknout vedle běžných dokumentů či barevných fotografií také trojrozměrný předmět? 3D...
Překladatelské služby na úrovni
Překladatelské služby na úrovni
Říká se, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Ve škole se učíme cizím jazykům, ale pokud s nabytými vědomostmi...