parkovací sloupek

Zvýšená bezpečnost s dopravním značením

Je naprosto nezbytné, aby se upozorňovalo na místa, kde aktuálně probíhají různé stavební a jiné úpravy. Každá firma musí zajistit správné označení těchto úseků, aby se zajistila dostatečná bezpečnost projíždějících aut a kolemjdoucích lidí.

Nejvhodnější dopravní značení

Rozmístění dopravních značek může někomu dělat problém, ale naštěstí se lze obrátit na odborníky, kteří vám velmi ochotně pomohou s výběrem a realizací nejvhodnějšího dopravního značení. Profesionální dopravní značení se hodí při plánované dopravní uzavírce, při výkopech, u větších staveb a na zábory menších nebo větších ploch. Nikdo nesmí být ohrožen, proto je třeba dbát na všechna předepsaná pravidla. Nejčastěji se k těmto účelům shánějí světelné signalizace, parkovací sloupky, semafory, značky a různé typy značení a zábran. Nezkušenost vás neomlouvá, proto si raději domluvte odbornou spolupráci, při které se vše vybere a následně namontuje. Jakmile omezení skončí, vše se zase demontuje a odveze. Kompletní realizaci svislého dopravního značení si stačí domluvit, přičemž se doloží projektová dokumentace se zakreslením dopravního značení. Dále nesmí chybět povolení dotčeného orgánu, pokud není žadatel majitelem. Uvede se přesná adresa místa. 

Zaparkujte bez zbytečných potíží

Často se stává, že je vyhrazené parkovací místo obsazené někým jiným. Co dělat, když právě nyní tam potřebujete umístit auto? Než se tato situace vyřeší, sebere vám to spoustu času. Zrovna tak by se nemělo parkovat nikde, kde by mělo zůstat volno z různých důvodů. Nepříjemnostem zabrání instalovaný parkovací sloupek, který je vám k dispozici ve sklopné nebo pevné variantě. Zhotovují se z různých materiálů, ale vždy počítejte s ochranou proti korozi a vynikající odolností. Zábrany skvěle zviditelní červená reflexní fólie, která včas upozorní na přítomnost překážky.