Servis PC Brno

Spolehlivé opravy počítačů

Počítače, notebooky a chytré mobilní telefony patří už neodmyslitelně do soukromých a firemních životů mnoha lidí. Spousta zařízení pracuje nepřetržitě dlouhé hodiny, protože vše se musí stíhat v dojednaných termínech, ale technika stále není úplně bez poruch.

Rychlé opravy a servis počítačů

Stává se to vždy zcela nečekaně. Nutně potřebujete dodělat důležitou práci, ale notebook se rozhodne stávkovat a nepomůže žádné restartování. Brno PC servis se rád ujme vašich rozbitých pomocníků. Provozovna funguje už mnoho let a můžete zde požádat o servis nejrůznějších značek. Nejprve se provede diagnostika, sdělí se vám cenová nabídka za opravu, a pokud bude váš zájem trvat, dá se vše do pořádku. K nejčastějším příčinám nestability patří zavirovaný počítač, kdy vyskakují nežádoucí okna a vše funguje hodně pomalu. Přítomnost virů může způsobit i nabourání do uložených hesel, někdo se dostane i do vašeho internetového bankovnictví. Nejde o nic příjemného, proto vše řešte včas.

PC a notebooky bez nečistot

Jestliže se vám počítače přehřívají, brzy zaznamenáte potíže s mrznutím systému a s restartováním. V těchto případě se rozhodněte pro čištění, aby se vše dalo zase do pořádku. Servis PC Brno používá k čištění pevných počítačů tlak vzduchu stlačený v kompresoru. Notebooky se nejprve rozmontují a prach se odstraní štětečkem. Nasávání okolního prachu sotva zabráníte, proto myslete na pravidelné čištění. Doporučuje se projít čištěním alespoň jednou za rok nebo za dva. Pochopitelně jde i o prostředí, kam jste je umístili. Mezi další prováděné služby se řadí například instalace operačního systému, uživatelská podpora, správa sítě, instalace a konfigurace programů. Velmi často se řeší polité klávesnice, mění se grafické karty, panty, displeje a zdroje. Opravuje se i napájení a dochází i ke kompletnímu přeinstalování notebooků.