termoboxy

Plastové obaly pro uchování teploty

Náročné covidové období přispělo k oblibě mezi donáškou jídel. Restaurace, které byly řadu měsíce uzavřené společnosti, se přeorientovaly na rozvoz jídel a kromě stávající klientely si získaly i  nové zákazníky. Není se čemu divit – donáška jídla je maximálně pohodlná a díky správným obalům jídlo zůstává teplé.

Společnost PK Group 2016 patří mezi rodinné podniky s tradicí. Zabývá se prodejem přepravních obalů a v jejich sortimentu najdete i funkční termoboxy v mnoha žádaných velikostech. Pestrý sortiment zahrnuje termoboxy pro přepravky i gastronádoby a samozřejmě též vyhledávané příslušenství.

Zkušený lídr na českém trhu

Tato zavedená firma má ve svém portfoliu také manipulační obaly a pojezdová kolečka pro potravinářský, technický, spotřební a další průmysl. Vybere si opravdu každý. Termobox z jejich nabídky disponuje silnou konstrukcí, často z expandované polypropylenové pěny, a má atest pro styk s potravinami. Proto se hodí třeba při převozu pekařských produktů, cateringu či rozvozu jídla. Na přehledných webových stránkách si jednoduše vyberete požadované velikosti i příslušenství pro uchování tepla či chladu. Součástí příslušenství jsou praktické rozdělovače a speciální držáky na nápoje či různé nástavce a boxy na nápoje včetně funkčních nerezových vozíků pro snadný převoz. Nabídka je opravdu pestrá a navíc za velmi zajímavé peníze!

Svěřte se do rukou odborníků 

Zavedený specialista na přepravky a obaly vám garantuje špičkovou kvalitu a výbornou cenu. Všechny nabízené termoboxy jsou teplotně odolné, vysoce stabilní a přitom lehké pro manipulaci a navíc se hodí do myčky na nádobí. Výborné recenze a hodnocení od firem hovoří jasně – tento zkušený odborník vám nabízí prémiovou kvalitu za dostupnou cenu a navíc poradenství i výborné množstevní slevy. Prohlédněte si nabídku termoboxů a přidejte se ke spokojeným zákazníkům i vy.