Perfect Money s.r.o.

Perfect Money s.r.o.

Termín výplaty se blíží, na vašem účtu je vymeteno a vy nutně potřebujete zaplatit například poplatek za telefon či jiný výdaj? Porouchal se vám některý ze spotřebičů, musíte koupit nový, ale chybí vám jen několik tisíc korun? Nebo máte jiný nečekaný výdaj, který je nutné rychlé zaplatit? Pro všechny tyto i jiné případy je tu férová půjčka od Perfect Money s.r.o. Díky ní vyřešíte vaši nepříjemnou finanční situaci rychle a bez zbytečných průtahů.

Hrají fair play

Společnost Perfect Money s.r.o. poskytuje půjčky od 1 000 do 5 000 Kč (se splatností 7, 14 nebo 21 dní) za podmínek, které jdou každému žadateli vstříc. Nevyžaduje totiž žádné nesmyslné poplatky ani astronomicky vysoké sankce, nemusíte mít ani ručitele či udávat zástavu, neplatí se ani poplatky předem. O půjčku stačí zažádat skrze online formulář, který najdete na perfect-money.cz. Důležité je vyplnit pravdivě osobní údaje.

Kdo o půjčku může zažádat?

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně nízké částky, je tato rychlá půjčka určena opravdu pro každého. Zažádat si mohou: nezaměstnaní, zaměstnanci, podnikatelé, studenti, důchodci i matky na mateřské dovolené.

První je zdarma!

Jako jedna z mála společností nabízí Perfect Money s.r.o. první půjčku zcela zdarma – bezúročně. Princip je úplně prostý – půjčíte si například 3 000 Kč na 21 dní, peníze dostanete na účet ještě tentýž den a po 21 dnech vrátíte společnosti opět 3 000 Kč.

Možnost prodloužení za mírný poplatek

Každému se může stát, že nebude schopen obnos včas vrátit. Obvykle je prodlení trestáno vysokými pokutami, u Perfect Money s.r.o. nikoliv. Klienti mají možnost si dobu splatnosti prodloužit o 7 dní a to maximálně 2x. Za prodloužení je účtován fixní poplatek ve výši 8% z půjčené částky.

Máte-li nedostatek financí a potřebujete-li jen několik tisíc, vyzkoušejte tuto půjčku. Díky ní problém vyřešíte rychle!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Chci si půjčit, ale nechci naletět
Chci si půjčit, ale nechci naletět
Dostali jste se do lehké finanční tísně, kterou byste rádi vyřešili menší půjčkou? Pravděpodobně jste již zapátrali na internetu a...
Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí
Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí
Finanční trh rozděluje půjčky na bankovní a nebankovní. Spousta lidí se rozhoduje pro bankovní půjčky, neboť mají lepší pověst. Nicméně,...
Rychlá půjčka před výplatou do 8 000 Kč
Rychlá půjčka před výplatou do 8 000 Kč
V nejméně vhodnou dobu – před výplatou – vypoví službu lednička, objeví se nenadálé škody v bytě a další výdaje,...