BE4143795B4C4F16B492DD9666C0628B_1000

Stokke Tripp Trapp

Vaše dítě poporostlo a už se dožaduje jedení u stolu? Tak to právě nastal správný čas pro nákup jídelní židličky. Zvažujete, jak byste ušetřili? Nákup jídelní židličky není radno podceňovat, protože je nesmírně důležitá pro správný vývoj dítěte. Chcete pořídit svému dítěti to nejlepší, ale nevíte si rady s jejím výběrem? Tak to jste tu správně, poradíme vám…

Jaká jídelní židlička je ta nejlepší?

Pokud máte své dítě rádi, předem zapomeňte na to, že byste své dítko posadili na normální židli a maximálně jej podložili sedákem. Takové sezení není pro dítě žádoucí, natož bezpečné, jelikož takto nedokáže jíst ve zdravé poloze. Dítě nohama nedosáhne na zem, nemůže se pohodlně opřít a ani k jídlu se pohodlně nedostane. Pro správný vývoj dítěte nesmíte na nákupu jídelní židličky šetřit! Kupte svému dítěti takovou židličku, v níž bude sedět rovně, bude se moci pohodlně opřít i natáhnout pro jídlo a pod nohami bude mít stabilní oporu na celou plosku chodidel, přičemž lýtka se stehny by měly svírat 90 stupňový úhel.

Nejlepšími jídelními židličkami jsou Stokke Tripp Trapp

Vůbec těmi nejlepšími jídelními židličkami pro děti jsou rostoucí židličky Stokke Tripp Trap. Tyto jídelní židličky nejsou ve světě žádnou novinkou, vymyslel je totiž v roce 1972 designér P. Opsvik a věřte, tehdy to byla hotová revoluce. Od té doby sice uplynulo více než 40 letech, ale i přesto tato jídelní židlička zůstala nepřekonána. Pakliže tedy chcete pro své dítě to nejlepší, rozhodnete se pro tuto židličku. Co tím získáte? Židličku, která poroste s vaším dítětem (od jeho 6 měsíců až do dospělosti), přičemž v každé věkové fázi dítěti zajistí vysoké pohodlí a bezpečí. Tripp Trapp jídelní židlička je koncipována tak, aby dále zajistila i správný posed a volný pohyb. S touto židličkou usadíte vaše dítě k rodinnému stolu, čímž zesílíte pouto mezi rodiči a dítětem. Společné sezení u jednoho stolu pomáhá s rozvojem koordinace ruky i očí a podporuje sociální integraci dítěte.

Židličky Stokke Tripp Trapp u nás seženete za přijatelnou cenu ve e-shopu Mybabystore.cz, kde je nabízena hned v několika barevných variacích.