Křovinořez značky Honda

Křovinořez značky Honda

Benzínové křovinořezy jsou nezbytným doplňkem jakékoliv zahrady a prostor, kde je nutné pravidelně udržovat travnatý porost. Motorový nástroj, s nímž lze sekat a provádět i další úkony. O tom vás přesvědčí například čtyřtaktní křovinořez Honda, jehož kvalita předčí mnohé stroje na současném trhu.

Již samotné čtyřtaktní provedení lze považovat za patřičnou výhodu, protože nemusíte ředit palivovou směs. Příjemné jsou menší vibrace při provozu, včetně přijatelné hlučnosti. Tím však klady těchto zahradních pomocníků dozajista nekončí.

Křovinořez Honda Versatool

Vyžínač tohoto typu vás ohromí osobitým vzhledem, precizním zpracováním každého detailu a propracovanou ergonomií. V okamžiku, kdy si křovinořez vezmete na tělo, zjistíte, že vše padne tam, kam má.

Patříte-li mezi náročné pracovníky a vyžadujete od podobného nástroje něco více, zaujme vás model Versatool, jehož součástí jsou vyměnitelné nástavce.

· Polostřihy

· Sekání trávy

· Foukač listí

· Prořezávací pila

· Zařezávač trávníku

Lebedí-li si v atypických produktech, nabízí vám výrobce Honda ještě další typ produktu, který nese označení UMR 435 L. V jeho případě si motor umístíte na záda a získáte tak velice flexibilní a ohebný nástavec pro sekání.

Honda = záruka vysoké kvality

Podlehněte prvotřídnímu vyhotovení benzínových křovinořezů, jež má v produktové nabídce společnost Honda. Vždy jde o křovinořez s nastavitelnými částmi, nízkou hmotností, strunovou hlavou Tap & Gonebo trojhranným nožem. Ten si poradí i s tlustšími dřevinami.

Vyžadujte v domácích či profesionálních podmínkách to nejlepší zahradní náčiní, s nímž bude radost pracovat. Pořiďte si moderní křovinořezy Honda s malou spotřebou, praktickým postrojem a profesionálním servisním zázemím. Záruční a pozáruční servis je přístupný prostřednictvím odborníků po celém území České republiky.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Koberec jako praktický i vkusný doplněk domova
Koberec jako praktický i vkusný doplněk domova
Když se řekne koberec, řada z nás si vybaví starý, prachem zašlapaný koberec mdlých barev, který znamená pouze práci navíc...
Pračky s úspornými programy
Pračky s úspornými programy
Špinavé prádlo se hromadí prakticky neustále. Naštěstí byly vynalezeny automatické pračky, které si poradí i s mnoha hromadami v krátkém...
Rozbijte nudu ve svém obýváku
Rozbijte nudu ve svém obýváku
Nadčasové a jednoduché interiéry nepodléhají módě, díky čemuž se jen tak neokoukají. Mohou mít ale také své nevýhody. Největší z nich...

3 komentáře

  • Zbyněk Holubář napsal:

    Ahoj, chci se zeptat zda nemáte zkušenosti s křovinořezy s „Versatool TM“ ? Zda je to tak multifunkční jak píšou, jen osobní zkušenosti díky.

  • Matěj Trnka napsal:

    Nedávno sjem viděl nějak pořad, kdo tohle předváděli, sekali, co se dalo, vím, že lítaly i stromky, ale osobně sloužit nemůžu

  • michal.svanda napsal:

    Mám UMC 425 silnej čtyřtakním motor a me,ůžu si stěžovat zvládne všechno