rozhlas

Kvalitní rozhlas pro města a obce drátový – má v dnešní době smysl?

Tuto otázku si možná pokládá řada lidí, zejména nových zastupitelů z mladších ročníků. Vždyť veškeré informace, i ty, na které jsou dnes běžná masmédia pomalá, můžeme čerpat ze sociálních sítí? Stačí to ale?

Sociální sítě nikdy nejsou zcela v rukou zastupitelů či občanů obce. Různé algoritmy ovlivňují, jak se zprávy z nich šíří a ke komu. Řada lidí navíc sociálním sítím nefandí. A rozhodně nejde jen o starší ročníky. Někdo si prostě váží své soukromí, jiní v nich vidí potenciální nebezpečí, další prostě nezajímají. Kvalitní rozhlas pro města a obce drátový je proto pořád velice důležitým informačním kanálem. Informace umí šířit rychle a úderně. Zastupitelé obce by se jej určitě neměli vzdávat a občané by měli trvat na tom, aby v jejich obci zůstal zachován.

Udržujte svůj drátový rozhlas vždy v perfektním stavu

Na navrhování, rozšiřování, údržbu, záruční i pozáruční opravy se specializuje firma Elmik. Ta sbírá know-how již od roku 1994 a dnes je partnerem obrovského množství měst, obcí, ale i jiných subjektů, pro které udržuje jejich městské a obecní drátové rozhlasy v perfektním stavu. Firma se specializuje mimo to i na ozvučovací techniku, montuje jednotné časomíry, kamerové systémy a telefonní ústředny. Její služby lze proto využít i v těchto oblastech.

Kde ještě využít drátový rozhlas?

Tento skvělý evergreen nevyužívají pouze města a obce. Je nezbytný na vlakových a autobusových nádražích. Spolu s jednotnou časomírou patří do škol, ale též na stadiony a další sportoviště. Používá se v obřadních a smutečních síních či na hřbitovech. Informace pomáhá šířit ve velkých výrobních halách a skladovacích prostorách.

Využití drátového rozhlasu má smysl i v době digitálních technologií a sociálních sítí. Řada nových satelitních městeček investuje do zcela nových drátových rozhlasů, nebo obce ty stávající rozšiřují i do nové zástavby.