Sady koncových měrek

Kvalitní měřidla a příslušenství

Mnoho oborů se sotva obejde bez co nejpřesnějšího měření. Jednou z možností je sehnání kalibrů, které právem náleží mezi velmi důležité nástroje určené ke kontrolnímu měření. Předejděte výrobě většího množství zmetků a pořiďte si kvalitní kalibry od specialistů. 

Měření s kvalitními pomocníky

Firma se může dostat snadno do finančních potíží, proto je třeba dobře hlídat investice. Pokud hodláte dostat na minimum výrobu zmetků, zaměřte se na sehnání kontrolních kalibrů s vysokou kvalitou. Na našem trhu jsou k dostání v mnoha provedeních a jistě si každý vybere ideální nástroje pro různá řemesla, kovoobrábění a jiné obory. Ke snadnému a rychlému odhalení odchylek u každého závitu poslouží závitové kalibry. Díky nim objevíte různé vady, třeba odchylky od velikost a od profilu. Jde o ekonomické a spolehlivé řešení. V nabídce nechybí ani jiné modely pro všechny druhy vnitřních a vnějších závitů, pro M, G, UNF, UNC, NPT, Rp, UNEF, TR, BSF, UNJEF, válečkové kalibry, kalibrační kroužky a trny, koncové měrky a jejich sady na https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/, kde naleznete mnoho typů. Výrobky se zhotovují ze speciální oceli, aby šlo perfektně měřit vnitřní a vnější tvary. 

Sady koncových měrek

Mezi měřidly a příslušenstvím vás jistě zaujmou také koncové měrky v několika druzích. Na podrobný seznam se lze podívat na: https://www.meridla.cz/kategorie/koncove-merky/, kde se vám představují nejen jednotlivé kusy, ale i celé sady. K dispozici jsou základní koncové měrky podle DIN3650 v třídách přesnosti 0 a 1, které se vyrábějí z oceli nebo keramiky. Sady se dodávají s 31, 87 nebo 103 díly. Johansonovy měrky v sadách jsou z vystárlé a speciálně legované oceli, každý kousek obsahuje jednoznačné identifikační číslo. Pokud se zajímáte o samostatné dodávky, ty obdržíte až do rozměru tisíc milimetrů. Sortiment je skladem a za příznivé ceny, na vaše přání budou přidán kalibrační listy z akreditované laboratoře.