tie-642063_1280 (1)

Kvalitní grafika prodává: Vystupte z davu průměrných

V dnešní době, kdy na trhu panuje vysoká převaha nabídky zboží a služeb nad poptávkou zákazníků, je nutné mít při podnikání promyšlený každý detail… Vše začíná již u toho, jak vás zákazníci vnímají, jak na ně působíte, ať už na první pohled, či dlouhodobě. Musíte budovat svou corporate identity.

Co je corporate identity a proč se jí věnovat?

Možná vám bude bližší český termín firemní identita. Jedná se tedy o vnímání firmy veřejností, o její obraz. Ten se samozřejmě buduje v podstatě dvěma způsoby: dlouhodobě tím, jak jsou zákazníci s firmou spokojeni a dělí se o zkušenosti se známými, jak o firmě píšou média.

Existuje však také „krátkodobý způsob“, díky kterému lze pozitivní dojem vytvořit již při prvním setkání zákazníka s vašimi výrobky a propagačními materiály. Navíc lze tuto část corporate identity velmi rychle upravovat a vylepšovat.

Uděláte to pomocí jednotné komunikační strategie, v níž velkou roli hrají grafické prvky. Prvním krokem je tvorba firemního loga, pokračuje se přes vizitky a webové stránky až po obaly vašich produktů. Vše by mělo působit jednotným dojmem a zapůsobit na zákazníka tak, aby ve vaší firmu měl důvěru.

Kompletní grafické práce pro vaši firmu

Doporučujeme grafické studio Praha GRADESI. Jedná se o sehraný tým kreativců, kteří mají zkušenosti z těch největších agentur v České republice. Díky tomu GRADESI spolupracuje kromě malých a středních podniků i s těmi vůbec největšími hráči na trhu. Realizovala tak corporate identity pro síť lékáren Pilulka, design obalů pro jogurty Kostíci od Danone a další.

GRADESI se postará o všechno potřebné i v oblasti tiskových materiálů, tedy různých katalogů, letáků a prospektů. Mírně odlišnou službou, která však v kontextu dává smysl, je tvorba reklamních videí.

Firmu naleznete v Praze 9 – Vysočany nedaleko O2 arény, případně ji můžete kontaktovat na e-mailu info@gradesi.cz. Další kontakty naleznete přímo na webových stránkách studia.