Kvalitní grafika prodává: Vystupte z davu průměrných

Kvalitní grafika prodává: Vystupte z davu průměrných

V dnešní době, kdy na trhu panuje vysoká převaha nabídky zboží a služeb nad poptávkou zákazníků, je nutné mít při podnikání promyšlený každý detail… Vše začíná již u toho, jak vás zákazníci vnímají, jak na ně působíte, ať už na první pohled, či dlouhodobě. Musíte budovat svou corporate identity.

Co je corporate identity a proč se jí věnovat?

Možná vám bude bližší český termín firemní identita. Jedná se tedy o vnímání firmy veřejností, o její obraz. Ten se samozřejmě buduje v podstatě dvěma způsoby: dlouhodobě tím, jak jsou zákazníci s firmou spokojeni a dělí se o zkušenosti se známými, jak o firmě píšou média.

Existuje však také „krátkodobý způsob“, díky kterému lze pozitivní dojem vytvořit již při prvním setkání zákazníka s vašimi výrobky a propagačními materiály. Navíc lze tuto část corporate identity velmi rychle upravovat a vylepšovat.

Uděláte to pomocí jednotné komunikační strategie, v níž velkou roli hrají grafické prvky. Prvním krokem je tvorba firemního loga, pokračuje se přes vizitky a webové stránky až po obaly vašich produktů. Vše by mělo působit jednotným dojmem a zapůsobit na zákazníka tak, aby ve vaší firmu měl důvěru.

Kompletní grafické práce pro vaši firmu

Doporučujeme grafické studio Praha GRADESI. Jedná se o sehraný tým kreativců, kteří mají zkušenosti z těch největších agentur v České republice. Díky tomu GRADESI spolupracuje kromě malých a středních podniků i s těmi vůbec největšími hráči na trhu. Realizovala tak corporate identity pro síť lékáren Pilulka, design obalů pro jogurty Kostíci od Danone a další.

GRADESI se postará o všechno potřebné i v oblasti tiskových materiálů, tedy různých katalogů, letáků a prospektů. Mírně odlišnou službou, která však v kontextu dává smysl, je tvorba reklamních videí.

Firmu naleznete v Praze 9 – Vysočany nedaleko O2 arény, případně ji můžete kontaktovat na e-mailu info@gradesi.cz. Další kontakty naleznete přímo na webových stránkách studia.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...