Jednoduchá tvorba vizitek online

Jednoduchá tvorba vizitek online

Myslíte si, že vizitky už jsou dávno out? Chyba! Přestože si píšeme online, meetingy máme online a dokonce se seznamujeme online, vizitka svou digitální náhradu nemá a ani mít nebude. Pokud podnikáte, měli byste s sebou vždy jednu nebo dvě nosit. Dobře to působí, ukážete tím, že jste připravení a navíc tím vrhnete dobrý dojem na svou firmu, pokud bude vizitka povedená. Nemusíte však být zdatný grafik, abyste vytvořili vizitku, která zaujme.

Vytvořit si vizitku sám doma chce talent a ani tak to není úplně jednoduché. Potřebujete slušnou tiskárnu, která je schopná vytisknout pěkně jasné barvy, a kvalitní papír. Z toho důvodu si všichni nechávají tisknout vizitky u firem, které se na to specializují. A přesně to dělá firma Printuj.

Ti zdatnější si na Printuj mohou nahrát vlastní návrh a nechat si ho vytisknout na speciální vizitkový papír (pevný, odolný, lesklý nebo matný). Pro luxusnější vzhled se vizitky dají ještě zalaminovat. A celý tenhle proces trvá pouhých 24 hodin. Do té doby můžete mít své vizitky doručené doma.

Jednoduchá tvorba vizitek online

Pro nás ostatní, kteří si na tvorbu vlastní vizitky netroufneme, připravil Printuj jednoduchý editor. Můžeme si vybrat z již hotových návrhů. Všechny jsou něčím zajímavé a rozhodně se nemusíte bát, že byste nebyli originální. Designů má Printuj připravených dost a další stále přibývají, takže pravděpodobnost, že se setkáte s někým se stejnou vizitkou, je dost malá.

Po kliknutí na design vizitky se otevře jednoduchý editor, v němž lze posouvat s prvky na vizitce a měnit texty. Až si takhle navrhnete vizitku z obou stran, zvolíte si druh papíru a množství. Pro více než 5000 ks vám bude nabídnut tisk vizitek online se speciální slevou, tolik jich však většinou opravdu nevyužijete. Pamatujte, že třeba za dva nebo tři roky se vám může design přestat líbit a budete si chtít vytisknout nové. Nepřepískněte to s množstvím.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...
PPC reklama vám pomůže získat zákazníky
PPC reklama vám pomůže získat zákazníky
Chcete být vidět na internetu? Pak nepodceňte obsah svých webových stránek a je jedno, máte-li v provozu blog, firemní stránky...
Jak na výběr bezpečnostní kamery
Jak na výběr bezpečnostní kamery
V současné době snad každý někdy narazí na zlodějíčka, který si hodlá přivlastnit to, co mu nepatří. Firemní ani soukromé...