Jednoduchá tvorba vizitek online

Jednoduchá tvorba vizitek online

Myslíte si, že vizitky už jsou dávno out? Chyba! Přestože si píšeme online, meetingy máme online a dokonce se seznamujeme online, vizitka svou digitální náhradu nemá a ani mít nebude. Pokud podnikáte, měli byste s sebou vždy jednu nebo dvě nosit. Dobře to působí, ukážete tím, že jste připravení a navíc tím vrhnete dobrý dojem na svou firmu, pokud bude vizitka povedená. Nemusíte však být zdatný grafik, abyste vytvořili vizitku, která zaujme.

Vytvořit si vizitku sám doma chce talent a ani tak to není úplně jednoduché. Potřebujete slušnou tiskárnu, která je schopná vytisknout pěkně jasné barvy, a kvalitní papír. Z toho důvodu si všichni nechávají tisknout vizitky u firem, které se na to specializují. A přesně to dělá firma Printuj.

Ti zdatnější si na Printuj mohou nahrát vlastní návrh a nechat si ho vytisknout na speciální vizitkový papír (pevný, odolný, lesklý nebo matný). Pro luxusnější vzhled se vizitky dají ještě zalaminovat. A celý tenhle proces trvá pouhých 24 hodin. Do té doby můžete mít své vizitky doručené doma.

Jednoduchá tvorba vizitek online

Pro nás ostatní, kteří si na tvorbu vlastní vizitky netroufneme, připravil Printuj jednoduchý editor. Můžeme si vybrat z již hotových návrhů. Všechny jsou něčím zajímavé a rozhodně se nemusíte bát, že byste nebyli originální. Designů má Printuj připravených dost a další stále přibývají, takže pravděpodobnost, že se setkáte s někým se stejnou vizitkou, je dost malá.

Po kliknutí na design vizitky se otevře jednoduchý editor, v němž lze posouvat s prvky na vizitce a měnit texty. Až si takhle navrhnete vizitku z obou stran, zvolíte si druh papíru a množství. Pro více než 5000 ks vám bude nabídnut tisk vizitek online se speciální slevou, tolik jich však většinou opravdu nevyužijete. Pamatujte, že třeba za dva nebo tři roky se vám může design přestat líbit a budete si chtít vytisknout nové. Nepřepískněte to s množstvím.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
SEO s prokazatelnými výsledky
SEO s prokazatelnými výsledky
Vlastníte firmu, nechali jste si udělat pěkné webové stránky, ale přesto se vám nedaří získat dostatečný počet zákazníků, kteří by...
Zvyšte počet svých zákazníků s efektivní PPC reklamou!
Zvyšte počet svých zákazníků s efektivní PPC reklamou!
Bez reklamy neuspějete! To jistě nemusíme žádnému podnikateli dvakrát opakovat. Ne každá reklama je však efektivní a mnohdy se vložené...
Balení zboží v naprostém klidu
Balení zboží v naprostém klidu
Neustále se zakládají nové internetové obchody. Ty nejlepší mají velice dobré zisky. K úspěchu vede skvělá obchodní taktika, zajímavé nabídky...