OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koho sehnat na elektromontáže v Praze?

Řadu činností v domácnosti zvládneme sami, aniž bychom potřebovali pomoc profesionálů. Vymalovat, utáhnout kohoutek, přivrtat poličku, to se dá udělat relativně snadno. Přesto však existují práce, na které bychom sahat neměli, a do kterých se nám zároveň ani dvakrát nechce. Takové, které vyžadují odbornost a jsou nebezpečné. Máme na mysli např. elektromontážní a elektroinstalační činnosti či revize elektro, jejichž neodborné provedení může způsobit nemilé problémy, v nejhorším případě zranění, či dokonce úmrtí. Pokud tedy nemáte dostatečně odborné zkušenosti s elektrikařinou, nic neriskujte a kontaktujte osoby, pro tuto práci povolané.

Zejména revize elektro by se podceňovat neměly. Jedná se v podstatě o pojistku bezpečného domova. Na výše uvedené akce povolejte společnost, která vám poskytne tyto služby na profesionální úrovni. Jednou z takových je kupříkladu ELEKTROS, spol. s r. o. Zabývá se prováděním elektromontáží a elektroinstalací a zaměřuje se také na revize elektro. Na trhu se pohybuje již od roku 1994, takže má ve svém oboru dlouholeté zkušenosti. Když si vyberete profesionála získáte nejen bezpečně provedené elektromontáže, ale také záruku a certifikace.

Služeb této společnosti můžete využít kdykoliv. Neprobádané elektrospotřebiče mohou způsobit zkrat, jehož následkem vznikne požár, třeba i velkého charakteru. Revize elektro tedy zabezpečí všechny kontroly všech elektrozařízení, ale i elektroinstalací ve vašem domě, včetně hromosvodů v objektech třídy A a B. Dále je můžete zavolat na výrobu rozvaděčů nízkého napětí. Provádí také kompletní rozvody a montáže elektro pro bytové objekty, včetně dodávek zásuvek a svítidel. Takže pokud zrovna potřebujete natáhnout novou elektřinu v domě nebo bytě, pak víte, na koho se obrátit. Mezi další služby patří montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízen. Na požádání vás rovněž přihlásí k odběru elektrické energie pro PRE Praha. ELEKTROS také pořádá školení podle vyhlášky 50/1978 Sb.

Zahrávat si s elektřinou rozhodně není žádná legrace a ač si myslíte, že byste mohli některé práce související s touto energií zvládnout, nepřeceňujte své síly a obraťte se na profesionální elektrikáře ze společnosti Elektrospos. spol. s r.o. Více informací můžete získat na webu www.elektrospraha.cz.