Brněnská pohřební služba s.r.o. vám zajistí důstojné rozloučení se zesnulým

Smrt blízkých či kohokoliv, koho jsme alespoň trošku znali, není nikdy příjemnou zprávou a přináší zármutek. O to více nás zasáhne, když se jedná o osobu z rodiny či přítele. Úmrtí, které navíc musíte přímo řešit a zajistit tak zesnulému poslední sbohem, je to nejtěžší. I vám někdo odešel z rodiny? Chcete, aby váš milovaný či milovaná mohla odejít z tohoto světa v pokoji, ač je těžké vyrovnat se s bolestí? Přejete si uspořádat pohřeb se vším všudy a hledáte vhodnou pohřební službu?

Těžké chvíle, které vás nyní čekají, lépe překonáte, když vám se záležitostmi kolem pohřbu někdo pomůže. Starosti vám značně ubere pohřební služba, která v této souvislosti nabízí kompletní servis. Jestliže jste z Brna nebo okolí, k dispozici je vám Brněnská pohřební služba s.r.o., která má s konáním pohřbů dlouholeté zkušenosti. Využít ji můžete tzv. od A po Z, aniž byste museli něco shánět ještě jinde. Poskytne vám totiž veškerý servis, díky kterému se snad lépe vyrovnáte se ztrátou svého blízkého. Tato pohřební služba Brno zajistí převoz zesnulého, upraví jeho vzhled a postará se o smuteční obřad. K pohřbu je toho potřeba zajistit více, objednat si můžete zhotovení smutečních kytic, natištění parte a v případě, že si budete přát na obřad fotografa či hudební doprovod, pohřební služba vám obojí sežene.

Pokud budete chtít informovat širokou veřejnost o úmrtí a o konání pohřbu, kdy se budou moci pozůstalí přijít rozloučit, nemusíte se starat o zveřejnění. To bude v případě požadavků zajištěno v denním tisku.

Pohřby Brno se mohou konat ve smuteční síni či v kostele. Následně probíhá uložení ostatků do rodinného hrobu či dojde ke kremaci. K tomu budete jednak potřebovat pohřební místo, rakev nebo také urnu, pokud dojde ke zpopelnění. Brněnská pohřební služba vám nabídne pohřební místa na hřbitově, ze kterých si budete moci vybrat. Uloží i ostatky do urny. Samozřejmostí je výkop hrobu, přesyp urny, exhumování a zhotovení štítků na urny. Ač to není zrovna příjemné, na vás je, abyste si vybrali rakev a případně také urnu. Nabídka je v tomto případě velmi široká a máte možnost sáhnout po těch nejlevnějších provedeních, až po luxusní. Ty můžete vybrat osobně nebo je naleznete na webu pohřební služby Brno v sekci rakve a také urny.

Připravte s pomocí Brněnské pohřební služby s.r.o. důstojný obřad a pohřeb vašeho zesnulého, proto kterého již bohužel nemůžete udělat nic jiného. S takovou přistupujte k celé události, abyste byli spokojení, že vaše blízká osoba odešla na věčné časy v poklidu.

Sdílet článek