Trápí vás vypadávání vlasů? Vyzkoušejte vlasovou výživu Clinical Hair Care

Trápí vás vypadávání vlasů? Vyzkoušejte vlasovou výživu Clinical Hair Care

Pro mnohé z nás jsou vlasy velkou prioritou a nechceme o ně přijít. S přibývajícím věkem a vlivem jiných okolností, např. stresem, však nejen muži, ale i mnohé ženy, trpí jejich vypadáváním a řídnutím. Pokud jsou poškozené a řídké, nevypadají zrovna nejlépe a rozhodně se s nimi nechce nikdo chlubit. Především jejich vypadávání je obvykle nenávratné a pakliže vám záleží na vaší hřívě, dodejte jí potřebnou výživu.

Vlasová kosmetika versus výživa

Ač určitě používáte klasickou vlasovou kosmetiku, kompletní péči však neposkytuje. Vlasy totiž vyžadují i vnitřní výživu. Tato speciální kosmetika je určena k okamžité úpravě vlasů, to znamená, že vytvoří větší objem, zvýší lesk, hebkost, umí změnit barvu, ale efekt je jen dočasný. Po několika umytím vymizí a živiny tyto přípravky nedodají. Skrze prostředky, které jsou určeny k těmto účelům, to v podstatě ani nejde, protože maz nepropustí do vlasového váčku látky, které jsou obsaženy v kosmetických přípravcích.

K podpoře růstu vaší hřívy a k celkové vitalitě je tedy dobré užívat látky vnitřně. Důležité je konzumovat pestrou a vyváženou stravu, a k tomu si dopřát vlasovou výživu, která má takové složení, jež není v běžné stravě obsaženo. Tyto doplňky stravy vám dodají ty správné živiny.

Vlasová výživa Clinical Hair Care

Hledáte-li doplněk stravy pro vlasy zdravé, pevné, lesklé a odolné, pak vsaďte na Clinical Hair Care, který vyzkoušelo mnoho žen a mužů a pyšní se řadou pozitivních recenzí. Tato výživa obsahuje tři důležité složky: KERATIN RENEWAL SYSTEM™, Nutrikomplex a Pycnograph-IN activator. Asi vám tyto látky nejsou moc známé, takže si o nich pojďme říci více.

produkt

KERATIN RENEWAL SYSTEM™ zásobuje organismus látkami, které pro správný růst vlasů potřebuje. Jedná se zejména o aminokyseliny důležité pro tvorbu keratinu, křemíku a melaninu. Keratin je základní prvek, z něhož se vlas skládá, křemík má vliv na lesklost a pevnost a melanin přispívá ke krásné barvě a poskytuje ochranu před šedivěním.

Nutrikomplex představuje vyvážené složení minerálních látek a vitamínů. Také podporuje zdravý růst vlasů, celkovou kvalitu pokožky hlavy a ovlivňuje regulaci a tvorbu mazu. Mezi významné složky Nutrikomplexu se řadí olej z poupalky dvouleté a zinek. Obě tyto látky výrazně omezují vypadávání vlasů.

Poslední složka, Pycnograph-IN activator, obsahuje pycnogenol s extraktem ze semen hroznů. Pomáhá přenášet výživné látky do vlasového váčku. Zajišťuje správnou mikrocirkulaci. Tou dochází k prokrvení váčků a zajistí dostatek živin.

Kdy vám vlasová výživa CLINICAL Hair-care pomůže?

Vlasovou výživu CLINICAL Hair-care doporučujeme užívat tehdy, pokud máte vlasy zplihlé, bez lesku, třepí se, lámou a ve větší míře vám vypadávají z důvodu jejich nedostatečné výživy. Tento doplněk stravy vám jistě pomůže. Ale pozor! Pokud vám vypadávají z důvodů genetických či kvůli nemoci, pak je na místě vyhledat lékařskou pomoc.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Plňte svá předsevzetí a šetřete peníze – jednoduše s Tipli
Plňte svá předsevzetí a šetřete peníze – jednoduše s Tipli
Kdo by v dnešní předražené době nechtěl ušetřit! Opravdu každý! S výhodnými cenami klesá cena zboží, ale zároveň vám zůstávají...
Kde efektivně ukládat a stahovat soubory? Na xShare.cz!
Kde efektivně ukládat a stahovat soubory? Na xShare.cz!
Lámete si často hlavu nad tím, odkud si pohodlně stáhnout oblíbené seriály nebo filmy a zároveň hledáte uložiště, kde můžete...
Srovnávací test pneumatik pro skútr
Srovnávací test pneumatik pro skútr
Navzdory tomu, že obliba skútrů roste, chybí dosud nezávislý objektivní test pneumatik provedený na referenčním skútru. Odborné časopisy se zaměřují...