produkt

Trápí vás vypadávání vlasů? Vyzkoušejte vlasovou výživu Clinical Hair Care

Pro mnohé z nás jsou vlasy velkou prioritou a nechceme o ně přijít. S přibývajícím věkem a vlivem jiných okolností, např. stresem, však nejen muži, ale i mnohé ženy, trpí jejich vypadáváním a řídnutím. Pokud jsou poškozené a řídké, nevypadají zrovna nejlépe a rozhodně se s nimi nechce nikdo chlubit. Především jejich vypadávání je obvykle nenávratné a pakliže vám záleží na vaší hřívě, dodejte jí potřebnou výživu.

Vlasová kosmetika versus výživa

Ač určitě používáte klasickou vlasovou kosmetiku, kompletní péči však neposkytuje. Vlasy totiž vyžadují i vnitřní výživu. Tato speciální kosmetika je určena k okamžité úpravě vlasů, to znamená, že vytvoří větší objem, zvýší lesk, hebkost, umí změnit barvu, ale efekt je jen dočasný. Po několika umytím vymizí a živiny tyto přípravky nedodají. Skrze prostředky, které jsou určeny k těmto účelům, to v podstatě ani nejde, protože maz nepropustí do vlasového váčku látky, které jsou obsaženy v kosmetických přípravcích.

K podpoře růstu vaší hřívy a k celkové vitalitě je tedy dobré užívat látky vnitřně. Důležité je konzumovat pestrou a vyváženou stravu, a k tomu si dopřát vlasovou výživu, která má takové složení, jež není v běžné stravě obsaženo. Tyto doplňky stravy vám dodají ty správné živiny.

Vlasová výživa Clinical Hair Care

Hledáte-li doplněk stravy pro vlasy zdravé, pevné, lesklé a odolné, pak vsaďte na Clinical Hair Care, který vyzkoušelo mnoho žen a mužů a pyšní se řadou pozitivních recenzí. Tato výživa obsahuje tři důležité složky: KERATIN RENEWAL SYSTEM™, Nutrikomplex a Pycnograph-IN activator. Asi vám tyto látky nejsou moc známé, takže si o nich pojďme říci více.

produkt

KERATIN RENEWAL SYSTEM™ zásobuje organismus látkami, které pro správný růst vlasů potřebuje. Jedná se zejména o aminokyseliny důležité pro tvorbu keratinu, křemíku a melaninu. Keratin je základní prvek, z něhož se vlas skládá, křemík má vliv na lesklost a pevnost a melanin přispívá ke krásné barvě a poskytuje ochranu před šedivěním.

Nutrikomplex představuje vyvážené složení minerálních látek a vitamínů. Také podporuje zdravý růst vlasů, celkovou kvalitu pokožky hlavy a ovlivňuje regulaci a tvorbu mazu. Mezi významné složky Nutrikomplexu se řadí olej z poupalky dvouleté a zinek. Obě tyto látky výrazně omezují vypadávání vlasů.

Poslední složka, Pycnograph-IN activator, obsahuje pycnogenol s extraktem ze semen hroznů. Pomáhá přenášet výživné látky do vlasového váčku. Zajišťuje správnou mikrocirkulaci. Tou dochází k prokrvení váčků a zajistí dostatek živin.

Kdy vám vlasová výživa CLINICAL Hair-care pomůže?

Vlasovou výživu CLINICAL Hair-care doporučujeme užívat tehdy, pokud máte vlasy zplihlé, bez lesku, třepí se, lámou a ve větší míře vám vypadávají z důvodu jejich nedostatečné výživy. Tento doplněk stravy vám jistě pomůže. Ale pozor! Pokud vám vypadávají z důvodů genetických či kvůli nemoci, pak je na místě vyhledat lékařskou pomoc.

Sdílet článek