Kde lze koupit náhradní díly do komunálních vozidel?

Kde lze koupit náhradní díly do komunálních vozidel?

Pod termínem komunální vozidla se skrývají specifická užitková vozidla, která jsou charakteristická svými jednoúčelovými nástavbami. Na silnicích tedy uvidíte užitková vozidla určená ke svozu domovního odpadu, k údržbě vozovek či k údržbě osvětlení v obcích a podobně. Stejně jako se jednou za čas pokazí osobní vozidlo, dochází k poruchám i těchto užitkových vozidel. Potom budete potřebovat vhodné náhradní díly. A kde je koupit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Neexistuje snad motorové vozidlo, které by jednou za čas nepotřebovalo vyměnit některý ze svých dílů. Čím je vozidlo starší, tím je náchylnější k poruchám. Toto pravidlo platí nejen u osobních a nákladních automobilů, ale i u užitkových vozidel. V takové situaci budete hledat, kde koupit náhradní díly pro multikáry a ostatní užitková vozidla.

Multicar – nejpopulárnější komunální vozidlo

Když se řekne Multicar neboli multikára, každý si představí malé vozidlo s celkovou hmotností nepřesahující hranici 3 500 kg. Toto vozidlo je zařazeno do kategorie N1. Multifunkční vozidla Multicar se pyšní dlouhou historii, z níž vzešla řada modelů. Některé modely existují dodnes a spousta uživatelů si kvalitu, dlouhou životnost, ovladatelnost a další vlastnosti nemůže vynachválit. Na všechna vozidla je přitom možné sehnat náhradní díly Multicar, díky nimž jsou automobily neustále v provozu. Na jaké modely si můžete koupit náhradní díly?

Nejběžnější modely, které můžete zhlédnout na silnicích, jsou Multicar M31, M27, M30, FUMO, M26, M25, HAKO Citymaster a TREMO. Na tuto komunální techniku nabízí náhradní díly společnost MINAM servis a.s., která je představována jako autorizovaný prodejce vozidel komunální techniky výše zmíněných modelů.

Proč koupit náhradní díly u MINAM servis a.s.?

Pokud sháníte potřebné náhradní díly pro vozidla Multicar, nabízí se vám již zmíněná společnost MINAM servis a.s., která má v této oblasti pevné postavení. V nabídce najdete originální i alternativní náhradní díly. Kromě bohatého sortimentu náhradních dílů vám může společnost nabídnout individuální přístup a kompletní poradenství, které je v rukou proškolených pracovníků. Vždy vám jsou podány odborné rady, s nimiž rozhodně neprohloubíte.

Náhradní díly můžete koupit na internetu snadným a rychlým objednáním v e-shopu. Nemusíte tak nikam chodit, protože MINAM servis a.s. se vám snaží co nejvíce vyhovět.

 

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Darujte vzpomínky
Darujte vzpomínky
Listopad se hlásí o slovo, ve výlohách se objevují vánoční dekorace, nákupní centra zdobí tisíce světýlek a mnozí už kupují...
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Zdravotnické vybavení módní a kvalitní
Od zdravotního personálu a lékařů se většinou očekává kromě odborně vykonané práce také perfektní vzhled. V současné době není problém...
Stříbrné mince ČNB
Stříbrné mince ČNB
Stříbrné mince  jsou oblíbené, protože jsou levné. Jednu pořídíte i do 500 Kč, cena roste s velikosti mince. Minci můžete koupit...