Dejte o sobě vědět díky reklamním předmětům

Chcete si získat důvěru potenciálních klientů, potěšit pravidelné zákazníky a dostat se do povědomí obchodním partnerům? Není nic jednoduššího než používat reklamní předměty, které jsou sice rozšířené, ale stále velmi účinné. Neustále musíte svět informovat o tom, že vaše firma existuje a vytvářet díky nim pozitivní image. A reklamní předměty jsou jednou z možností, jak tyto informace světu podávat. Jakou podobu mohou mít? Co se často používá? A kde si potisk propagačních předmětů objednat?

Konec roku se blíží, rozdávejte diáře

Konec roku se blíží a vám se otevírá nová příležitost, jak dát vědět, že existujete. Ve spojení s novým rokem jsou ideální reklamní diáře na nový rok 2015, které můžete darovat svým věrným klientům, zaměstnancům, ba dokonce i obchodním partnerům. Do diáře si pak budou tito lidé značit schůzky s vámi i své další aktivity a přitom jim budete stále na očích.

Pokud chcete zvolit reklamní diáře, můžete si vybrat z mnoha barevných variant, velikostí a podobně. Ideálně si je nechejte zhotovit v barvách vaší firmy. Diář si nechejte samozřejmě potisknout logem vaší společnosti, můžete tam přidat i informace o vaší firmě, nějaké významné akce, které byste rádi ostatním připomněli. Je pouze na vás, jak chcete zaujmout.

Poznámky na reklamní papíry

Už jste určitě zažili situaci, kdy jste potřebovali napsat poznámku na papír a předat ji klientovi. Je dobré mít po ruce poznámkový blok s logem vaší firmy. Dáte papír klientovi, bude na něm napsáno i logo firmy, a tak si klient hned vzpomene, od které firmy daný papír dostal. I tato forma propagačního dárku je velice oblíbená.

Mezi další reklamní předměty patří hrnky, klíčenky, hodinky, budíky, předměty z kovu a podobně. Vždy je na ně natisknuto logo či váš reklamní slogan. K dostání jsou i méně tradiční formy. Buďte i vy originální, protože originalitu si marketing vyžaduje.

Reklamní dárky a jejich potisk nabízí společnost Czech Image Group s.r.o., která sídlí v Brně. Můžete si je objednat přes internet, aniž byste museli někam jezdit. Vše si lze sjednat a vyřídit online. Pak už se jen můžete těšit na balíček s Vašimi novými propagačními předměty.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Stříbrné mince ČNB
Stříbrné mince ČNB
Stříbrné mince  jsou oblíbené, protože jsou levné. Jednu pořídíte i do 500 Kč, cena roste s velikosti mince. Minci můžete koupit...
Balení zboží v naprostém klidu
Balení zboží v naprostém klidu
Neustále se zakládají nové internetové obchody. Ty nejlepší mají velice dobré zisky. K úspěchu vede skvělá obchodní taktika, zajímavé nabídky...
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Pusťte se do práce ve speciálním oblečení
Chystáte se pracovat na zahradě nebo v garáži? Výměna oblečení se nedělá jenom kvůli nezašpinění svátečnějších svršků, ale hlavně pro...