mobilní jeřáby

Jeřáby pro každý průmysl

Mnoho průmyslových odvětví, zejména pak automotive, armáda či průmyslové stěhovací firmy se neobejdou bez vysoce kvalitní techniky pro jednoduchou manipulaci. Rozhodujete-li se, po jaké značce sáhnout, určitě se vyplatí investovat do nejvyšších výkonů s kompaktní konstrukcí. Přesně takové jsou špičkové mobilní jeřáby bez podpěr. Jsou samopojízdné, s možností flexibilní přepravy a vysokou nosností břemen.

Výhody vysokozdvižného vozíku

Mobilní jeřáb unese od dvou do devadesáti tun hmotnosti břemen a díky malému poloměru se otáčení stroje velmi citlivě řídí, což garantuje přesnost a bezpečnost. Značkové mobilní jeřáby navíc disponují dvěma výhodami, jež skloubí od vysokozdvižných vozíků i velkých jeřábů s opěrnými nohami, jak je znáte. Kromě bezpečné práce si můžete být jisti i šetrností k životnímu prostředí. To je aktuální téma a mnoho firem se kromě výkonu dívá také na to, jakým způsobem jsou jeřáby poháněné. V tomto případě fungují mobilní jeřáby díky bateriím, což umožňuje práci bez emisí. Funkční stroje jsou samozřejmě též velmi tiché, opatřené ekologickým lakem a součástky promazány ekologickými mazivy. A skvělá zpráva na závěr, jednotlivé komponenty jeřábu jsou recyklovatelné!

Značka Valla dbá na bezpečnost

Ať už hledáte starší, bazarový kousek anebo chcete nakoupit novou, vysoce funkční a kvalitní techniku, pak vsaďte na jeřáby Valla. Překvapí vás velmi stabilní a odolná konstrukce odpovídající nařízením a mezinárodním předpisům. Průběžná kontrola je tak intenzivní, že se Valla může pochlubit nulovou reklamací, a to po dobu více než šedesáti let! A to už něco znamená, nemyslíte? Doposud se neprokázal žádný problém či škoda vycházející z nedostatku bezpečnosti strojů. Zavedená společnost s letitou praxí na českém trhu vám umožňuje stroje koupit i pronajmout, pokud s nimi potřebujete pracovat pouze kratší dobu. Ostatně, prohlédněte si nabídku jeřábů a vyberte si ten, který bude plně odpovídat vašim požadavkům.