Gastrocentrum Písek

Gastrocentrum Písek

Začátek podnikání je finančně náročný, zejména co se oblasti gastronomie týče. Gastro zařízení je v rozpočtu restaurace velmi nákladnou položkou. Nicméně na vybavení se dají ušetřit desítky tisíc korun, aniž byste slevovali na kvalitě. Dovolujeme si vám představit gastro bazar Gastrocentrum Písek s.r.o., kde najdete profi gastronomické zařízení za příjemné ceny.

Bazarové neznamená nekvalitní

Když se řekne „bazarové zboží“, spousta lidí si představí opotřebované a nefungující přístroje. Gastro bazar předkládá pouze kvalitní a plně funkční zařízení bez závad. Jedná se především o starší modely, jež byly zřídka používané. Některé dokonce vypadají jako nové. Internetový bazar má gastro výrobky rozdělené do přehledných sekcí a u každého produktu jsou k dispozici podrobnější informace včetně ceny. Produktové portfolio zahrnuje pece a trouby, elektrické sporáky, plynové fritézy, digestoře, chladicí boxy, chladící stoly, hranolkovače, kávovary, mikrovlnné trouby, mrazáky, pizza pece a spoustu dalších přístrojů.

Služby pro váš gastro provoz

Společnost Gastrocentrum Písek s.r.o. na tuzemském trhu působí jako bazar a jako distributor nového gastro zařízení českých a zahraničních značek. Garantuje vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a jeho dlouhou životnost. Gastro zařízení nachází uplatnění ve školních jídelnách, restauracích, bistrech a pizzeriích. Prodejce vás seznámí s obsluhou a údržbou, aby daný přístroj plnil svůj účel co nejlépe.

Gastro bazar poskytuje záruční servis, pozáruční servis a poradenskou činnost. Specialisté v segmentu gastronomie vám pomohou s návrhem projektu i s montáží zařízení. V neposlední řadě se můžete těšit na příznivé ceny. Nemáte-li hotovost, můžete nakupovat na splátky. Obraťte se na profesionály, kteří se v tomto oboru orientují již dlouhá léta.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Tekuté švestky
Tekuté švestky
Slivovice patří na některých územích České republiky k naprosté klasice, která nesmí chybět jako přípitek na oslavě, svatbě, masopustu či...
Pracovní nasazení prochází žaludkem
Pracovní nasazení prochází žaludkem
Chcete-li svým zaměstnancům dopřát další lákavé benefity, zařiďte pro ně firemní stravování formou distribuce hotových jídel, minutek, polévek, ovocných i...
Jak si zajistit pitný režim v práci nebo doma?
Jak si zajistit pitný režim v práci nebo doma?
Pitný režim je důležitý, to je jasné. Ne vždy se nám ale daří si ho zajistit v odpovídajícím množství. Problémy...