moisture-237582_1280

Nebezpečná vlhkost

Znají to především majitelé postarších objektů. Nepříjemné a viditelné skvrny od vlhkosti, které se rozlézají po vnější fasádě domu. Opadávající zdivo, drolící se cihly a podobné neduhy. Máte-li na svém rodinném či komerčním objektu něco podobného vězte, že právě vaše nemovitost má špatnou izolaci a proniká do ní vlhkost, ať už od spodu či z bočního svahu se zeminou.

Chcete-li tomuto procesu co nejdříve zabránit, obraťte se na zkušené profesionály v tomto oboru. Nápomocna vám bude odborná izolace zdiva, s pomocí níž odstraníte výše uvedené a zároveň prodloužíte životnost konkrétní budovy.

Jak probíhá izolace zdiva?

Prahnete-li po letitých zkušenostech specialistů, kteří vám přinesou individuální a efektivní řešení, vsaďte na izolace a sanace vlhkého zdiva, jež provádí František Hróz. Ten disponuje moderním vybavením a hlavně důmyslným know-how, s nímž vám provede sanace zdiva šité na míru.

V jeho podání se domůžete nejrůznějších hydroizolačních postupů.

  • Podřezávání zdiva
  • Narážení nerezových plechů
  • Aktivní elektroosmóza
  • Chemické injektáže a mnohé další

Sanačních opatření je bezpočet, nutné je však provést prvotní ohledání postiženého místa. Poté vám uvedený specialista navrhne izolace zdiva, jež přinesou tížený výsledek.

Profesionální návrh sanace

Zvolíte-li sanace zdiva od Františka Hróza, čeká vás důkladné posouzení výsledného stavu, na nějž má vliv vlhkost, stav a složení konkrétní zdi. Pak vám bude předložen přehledný návrh na izolaci včetně zajímavé cenové nabídky.

Nepodceňujte vlhkost pronikající do vaší nemovitosti, s níž dochází k narušení objektu a vzniku zdraví nebezpečných plísní. Obraťte se na odborníka, který tyto problémy vyřeší dlouhodobě za vás a navíc bude garantovat nejnižší ceny na trhu. Izolace zdiva má svůj význam.