Dětská odrážedla Step2

Dětská odrážedla Step2

Mezi produkty (kuchyňky, houpačky, výtvarné tabule, skluzavky, domečky atd.) značky Step2, amerického výrobce, se nyní zařadila i lehká a stabilní odrážedla v moderních designech a plastová pískoviště odolná všem vlivům počasí. Dětská odrážedla ve tvaru závodní motorky či luxusního kupé a pískoviště s krytem zaručující ochranu proti znečištění si zamilují holčičky i chlapečkové.

Závodění bez úhony

Realistický design opravdové motorky s obtisky světlometů a koncových světel nadchne nejednoho malého závodníka, ale i závodnici. Lehké plastové závodní odrážedlo pomůže Vašim malým závodníkům rozvíjet dovednosti, motoriku i rovnováhu při jízdě. Díky širokým kolům poskytujícím odrážedlu perfektní stabilitu nemusíte mít strach, že se závodníci na motorce neudrží a budou hned v první zatáčce bourat.

Na výlet v autíčku

V otevřeném autíčku můžou děti obdivovat okolní přírodu a mávat na protijedoucí kamarády. Navíc je mohou pozdravit různými zvuky, které autíčko po zmáčknutí volantu vydává. Autíčko zvládne i křivolaké silnice, přední otočná kolečka se silnici přizpůsobí. A aby dětem nebylo smutno, mohou si s sebou vzít plyšového kamaráda a povozit ho ve svém novém vozu. Výlet v tomto kupé bude perfektní zábavou.

Po výletě na písek

Vrátili jste se z procházky, ale Váš uličník není stále unavený? Nechte ho dounavit se na pískovišti. Silné sluneční paprsky Vás ale děsí? Už nemusí. Pískoviště jsou vybaveny slunečníkem, takže si Váš stavitel může dělat bábovky bez obav. Ale co když nemá zrovna náladu na stavění hradů a postaviček z písku? Pískoviště nemusí sloužit jen ke stavění, ale můžete ho přeměnit na bazének. A věřte, že voda nadchne a hlavně unaví i ty největší neposedy.

Více informací o produktech se dozvíte na stránkách společnosti StepTwo, které nabízí na českém trhu tyto produkty amerického výrobce s dlouhou životností. Tak co si vyberete? Závodní motorku, kupé či pískoviště v unikátním provedení přírodních barev či v designu kraba? Výběr je opravdu široký. S těmito produkty se dětský svět promění v dětský sen protkaný kouzelným úsměvem a spoustou radosti a zážitků.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Usnadněte si výběr školního batohu
Usnadněte si výběr školního batohu
Pořizování školního batohu nebo tašky patří ke stálicím mezi důležitým vybavením pro školáky různého věku. V současné době není problém...
Dětské domečky pro kluky i slečny
Dětské domečky pro kluky i slečny
Byť to venku vypadá zatím na pravou zimu s mínusovými teplotami a sněhovou peřinou, máte nejvyšší čas zabrouzdat na internetu...
Buďte vidět, buďte v bezpečí!
Buďte vidět, buďte v bezpečí!
V posledních letech se začal klást obrovský důraz na viditelnost na vozovce a mezi chodci, protože řada incidentů a závažných...