las-vegas-317312_1920

Srovnávač zájezdů NewTravel.cz

Pokud vám cestování na vlastní pěst vůbec nic neříká, jste pohodlní a raději se svěříte do „rukou“ cestovní kanceláře, musíte nad výběrem vhodného zájezdu přemýšlet. Pokud budete chytří, dopřejete si pohodovou dovolenou přesně podle vašeho přání a za cenu, která se vám bude líbit. Jak na to a kde najít nejlepší zájezdy za výhodné ceny?

Nespoléhejte se na jednu nabídku

Chcete-li koupit zájezd za opravdu nejvýhodnější cenu na trhu, nesmíte se v žádném případě omezovat na nabídku jedné cestovní kanceláře. V České republice působí mnoho cestovních kanceláří, je určitě z čeho vybírat. Ceny se mohou lišit i o několik tisíc korun – určitě najdete způsob, jak ušetřené peníze využít.

Abyste nemuseli procházet jednotlivé nabídky a srovnávat je, využijte speciální srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Stačí zadat základní kritéria vaší dovolené:

  • Zemi, lokalitu nebo hotel
  • Typ zájezdu (pobytový, poznávací apod.)
  • Datum
  • Typ stavy
  • Druh dopravy

Zadat je možné i další atributy jako délku pobytu, cenové rozmezí či úroveň hotelu. Během chvilky se vám zobrazí seznam všech zájezdů, který odpovídá vašim požadavkům. NewTravel.cz porovnává zájezdy ze 105 prověřených českých cestovních kanceláří. Nemusíte mít obavy, že byste narazili na podvodníky či cestovky, které mají finanční problémy.

NewTravel.cz nabízí i exotické zájezdy a najdete zde také cenově velmi atraktivní first a last minute nabídky.

Důvěřuj, ale prověřuj

Jestliže si vyberete zájezd, stačí jediné kliknutí a dostanete se na oficinální stránky cestovní kanceláře, kde si zájezd objednáte. Ještě než to uděláte, najděte si chvilku času a zjistěte si o daném místě více informací. Projděte si například internetové diskuze cestovatelů, podívejte se na oficiální stránky hotelu apod. ať víte, jestli popis zájezdu odpovídá realitě.