expresní kurýrní služba

Doručte svůj balíček bezpečně a ještě dnes

Zaslat balíček z bodu A do bodu B dnes není prakticky žádný problém. Kromě tradiční pošty zde existuje ještě několik dalších přepravců, kteří váš balíček k danému adresátovi doručí. Co když jej ale potřebujete doručit ještě ve stejný den? Od toho jsou tady kurýrní služby.

Když standardní přepravce nestačí

Pravděpodobně každý z vás již někdy posílal či si nechával posílat balíček s některým ze známých dopravců operujících na území naší republiky. Pokud byly všechny vaše zásilky doručeny bez jediného problému, nezbývá než vám gratulovat. V běžné praxi se však setkáváme spíše s opačným jevem. Problémů může vzniknout hned několik. Mezi nejčastější z nich patři poničení zásilky, nedodržení slíbené doby doručení a neochota přepravců řešit vzniklý problém. Pokud máte s těmito strastmi své vlastní zkušenosti a zařekli jste se, že příště raději dodáte důležitou zásilku sami, a to klidně i přes celou republiku, je načase vyzkoušet služby seriózní kurýrní společnosti.

Kurýrní služby zajistí včasné doručení zásilky

Využití kurýrních služeb je vhodné zejména tehdy, pokud potřebujete danou zásilku doručit opravdu rychle. Některé ze společností totiž garantují doručení ve stejný den, kdy bylo zboží odesláno. V rámci jednoho města to poté může být i do několika hodin. Kurýrní služby se vyplatí také v případě, že se jedná o objemnější zboží, které nemáte možnost sami nikam doručit. Kurýr si ho po předchozí domluvě sám vyzvedne u vás doma či ve firmě.

Expresní kurýrní služba Praha

Jedním z oblíbených kurýrních doručovatelů na českém trhu je společnost IN TIME KURÝR, s.r.o., která funguje již od roku 1990 a nabízí kurýrní služby nejen v Praze a celé České republice, ale také na Slovensku a díky spolupráci s dalšími přepravními společnostmi i v některých evropských a světových městech. Samozřejmostí jsou kvalitní služby, automatické pojištění zásilek do výše 20 000,- Kč a také garantovaný čas doručení, který se odvíjí od cílové destinace a času podání. Vyzkoušejte změnu svého dopravce a jistě brzy uvidíte, že i s doručením zásilky můžete být plně spokojeni.