Skartace dokumentů Praha

Diskrétní řešení pro skartaci dokumentů

Soukromé osoby, ale zejména velké firmy pracující s osobními údaji i citlivými daty, musí pro likvidaci dokumentů řádným způsobem zvolit společnost zabývající se tímto procesem. Pouze osvědčené firmy garantují diskrétní a 100% úspěšné zničení dokumentů i dalšího příslušenství, jako jsou kroužkové vazby, desky, šanony, sponky a provázky. Ty musí být při ruční skartaci bezpodmínečně odstraněny, jinak by došlo k poničení skartovacího stroje a vaše práce by byla zbytečně pozdržena.

Skartace dokumentů za výhodné ceny

Skartace dokumentů v Praze nabízí mnohem víc než pouhou likvidaci papírového odpadu. Vedle této služby si můžete objednat též odborné znehodnocení CD, DVD, disket či videokazet a též výměnu kontejneru. Zvolíte-li skartaci netříděného papírového odpadu, je pro vás zajištěno důvěrné utajení a velmi diskrétní skartace na velkokapacitním stroji. Mimo jiné vám specialisté následně vrátí prázdné šanony a pytle. Pro maximální výsledek je kromě bezpečné přepravy připraven rovněž osobní dohled při samotném úkonu skartace.

Po ukončení akce se vám do rukou dostane dokument o ekologické likvidaci odpadu odpovídající stanoveným normám. Skartace dokumentů probíhá v nepřetržitě střeženém objektu, tudíž se skutečně nemusíte obávat o vynesení citlivých a soukromých dat. Jestliže si nevíte rady se správnou likvidací karet s čipy, občanských a řidičských průkazů, pasů, platebních a osobních karet ke vstupu do budov a podniků, obraťte se vždy odborníky s letitou praxí.

Cenově výhodná skartace dokumentů Praha

Přestože vypadá skartace a likvidace dokumentů či nosičů velmi snadno, podléhá přísným normám a předpisům, které jsou vázány vnitropodnikovými směrnicemi nebo obecně platnými pravidly. Proto nenechávejte nic náhodě a volte pro tyto účely profesionály z oboru. Vám odpadnou dlouhé starosti, náročná práce a výsledek bude vždy perfektní. Připravte si pouze šanon, v němž budete shromažďovat protokoly o skartaci.