Sporťák pro vaše nejmenší

Sporťák pro vaše nejmenší

Jsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro drobečka, který se již brzy ocitne na světě, tu nejlepší výbavu, dá zabrat. Na miminku se nedá šetřit, na druhou stranu rovná se cena kvalitě?

Mým přátelům se nedávno narodila krásná holčička, maminka byla prvorodička a chtěli pro Emu to nejlepší. Vybrali si kočárek v hodnotě blízké čtyřiceti tisíc. Neskončilo ještě ani šesti nedělí a kočár je na reklamaci. Jak tedy vybrat a nespálit se?

Tři v jednom

Tak za prvé je velice důležité zodpovědět si na otázku, jaká jste nebo budete matka? Máte ráda aktivní život, sportujete, máte ráda turistiku a výlety a chcete mimčo brát všude s sebou? Nejlepší pro vás pak budou kočárky trojkombinace – autosedačka. Tato kombinace sportovního kočárku s výhodami tradiční hluboké korby a autosedačkou vám umožní s dítětem pohodlně cestovat už od jeho narození. Zároveň zvládat těžší terény určené k procházkám a zajistit dítěti ochranu před nepřízní počasí.

Trojkombinace kočárky jsou elegantní pro městský život, vyrábí se v široké škále barev, a zároveň jsou maximálně praktické do přírody a na venkov. Jsou flexibilní a dobře se s nimi manipuluje. Konstrukce je lehká a v optimální velikosti, takže se hravě vejdou do většiny aut.

Zůstat IN, i když jste v tom

Většina žen považuje těhotenství za nejkrásnější životní období. Má to však i své stinné stránky. Kdo zažil, moc dobře ví. S růstem miminka se tělo ženy zcela proměňuje. Zvětšuje se. A oblečení ve skříni se záhadně zmenšuje. Některé ženy tuto změnu nenesou moc dobře, většinou pak nosí jedny obrovské kalhoty a co nejvolnější triko. Je škoda si zkazit tak krásný čas jen tím, že si nemáte, co obléct. Moderní těhotenská móda vám dá dobrý pocit sama ze sebe, a hlavně se budete cítit pohodlně v jakémkoli ročním období. V létě si vyberete šortky nebo sukni přesně pro vás a v zimě kabát nebo svetřík.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Na co dát pozor u výběru dětského hřiště
Na co dát pozor u výběru dětského hřiště
Součástí většiny moderních zahrad je v současné době bezesporu dětský koutek. Jestliže i vy máte doma malé děti, nebo k...
Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!
Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!
Určitě přemýšlíte, jak co nejvíce zvýšit bezpečnost vašeho dítěte. Pádům a různým úrazům sice zcela nezabráníte, to k dětství patří,...
Vozítka pro děti Step2
Vozítka pro děti Step2
V současné době jsou dětské pokojíčky přeplněny nejmodernějšími hračkami. Vybrat unikátní hračku, která překvapí a zároveň potěší vašeho potomka, se...