fotokalendář

Darujte vzpomínky

Listopad se hlásí o slovo, ve výlohách se objevují vánoční dekorace, nákupní centra zdobí tisíce světýlek a mnozí už kupují vánoční stromek a ozdoby. To znamená nejen brzké svátky v kruhu nejbližších, ale též nákup dárečků pro všechny členy rodiny, přátelé a známé. Chcete letos obdarovávání pojmout originálně? Zapomeňte na kosmetiku, ponožky anebo bačkory a zkuste to tentokrát jinak! Stále oblíbenější jsou knihy plné fotografií a s příchodem nového roku se skvěle hodí i praktický a zároveň vkusný fotokalendář.

Dárek vyrobený a věnovaný s láskou

Fotokalendář z vlastních fotografií je ideálním dárkem nejen pro prarodiče, ale také rodiče, kteří si každý měsíc připomenou nejvýznamnější okamžiky v životě. Narození dítěte, promoce, svatba či snad fotografie z rodinné oslavy jsou mnohem krásnější a praktičtější než obyčejný obraz. Záleží pouze na vás, jak výrobu fotokalendáře pojmete, můžete si nechat vyrobit kalendář na stěnu s několika fotkami v jednom měsíci, s velkými číslicemi dní i možností zvýraznit významná data. Dostupných máte hned několik šablon, podle kterých docílíte nejlepšího originálního výsledku. Ať už to budou fotografie vašeho dítka, rodinné portréty nebo momentky zachycující jedinečnost okamžiku, vždy bude kalendář s fotografiemi dokonalou památkou.

Vyrobte si online

Díky šikovnému programu a připraveným šablonám máte možnost vyrobit si kalendář podle svých představ online, stačí nahrát fotografie, použít různé doplňky, barvy, ozdoby a těšit se z výsledku. Když začnete s výrobou fotokalendáře už nyní, máte jistotu, že bude vyrobený a doručený ještě dlouho před Vánoci. Snímky do kalendáře lze přidávat z počítače, popřípadě sociálních sítí a fotky lze doplňovat textem, takže chybět nemusí ani památeční hlášky či první slova vašeho dítka. Pozadí si upravte přesně podle svých představ a rovněž nezapomeňte zaznamenat nejdůležitější události – třeba rodinné aktivity, svátky, narozeniny, výročí, upozornění na lékaře nebo výročí, což ocení především pánové.