Férové energie? Zkuste změnu!

Férové energie? Zkuste změnu!

Zima rovná se topení a topení rovná se obrovský výdaj. Proto po zimě všichni očekávají obálky se složenkami a nedoplatky, které se výrazně podepíší na rodinném rozpočtu. To ale právě po Vánocích není příliš příjemné, neboť všechny úspory věnujeme na vánoční dárky, oslavy a rodinné akce. Také máte občas pocit, že jste u jedné společnosti téměř od „jaktěživa“? Máte téměř strach se na cokoliv zeptat nebo se obáváte poplatků v případě, že byste požadovali změnu? Teď už se bát nemusíte! Menší, zato prověření dodavatelé s energiemi vstupují na trh a nabízejí nové možnosti.

EPET mluví na rovinu

Levný plyn je snem každého, kdo jej využívá pro vytápění, vaření a pravidelné denní činnosti. Vyzkoušejte život s lepší energií a obraťte se na dodavatele, který vám žádné informace neskrývá, neslibuje nemožné a jeho služby jsou platné přesně tak, jak si je sjednáte u podpisu smlouvy. Moderní energetické společnosti vás nenutí k upisování k dlouhodobým závazkům, jednají s vámi skutečně férově a spojení skryté poplatky ve svém slovníku doopravdy nemají. Sází totiž na jednoduchost, a tomu odpovídá například také vyúčtování, kde je levná elektřina detailně rozepsaná a snadno srozumitelná. Ostatně přesvědčte se sami, že můžete ročně ušetřit i několik tisíc korun za energie!

Snadná orientace na webových stránkách

Než se rozhodnete pro změnu, vyčleňte si dostatek času a prostudujte si nabídky. Na stránkách www.epet.cz najdete praktickou kalkulačku, na níž si spočítáte úsporu a stejně tak jsou na webu dostupné přesné ceníky. Díky online formulářům ke stažení nemusíte nikam chodit, složitě se dožadovat zákaznické péče a vše si v klidu a pohodlí domova prostudovat a sepsat. Je to jednodušší, než se zdá, stačí jen chtít změnu a přejít k dodavateli, pro něhož budete důležitým klientem a ne pouze číslem na plynoměru.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Ekologicky čistý domov
Ekologicky čistý domov
Otázka ekologie je pořád diskutovanějším tématem. Neustále přibývá lidí, již si uvědomují potřebu začít s naší planetou zacházet jinak, lépe...
Recenze obchodu Nábytek Natali
Recenze obchodu Nábytek Natali
Když sedací souprava doslouží, je nutné ji nahradit novým nábytkem. Tuto situaci jsem musela řešit zrovna nedávno. Po letech používání...
Nábytek umí přinášet radost
Nábytek umí přinášet radost
I neživé věci si lze zamilovat tak, že se na ně vyloženě těšíte. Jen si představte, jak se celý den...