levná elektřina

Férové energie? Zkuste změnu!

Zima rovná se topení a topení rovná se obrovský výdaj. Proto po zimě všichni očekávají obálky se složenkami a nedoplatky, které se výrazně podepíší na rodinném rozpočtu. To ale právě po Vánocích není příliš příjemné, neboť všechny úspory věnujeme na vánoční dárky, oslavy a rodinné akce. Také máte občas pocit, že jste u jedné společnosti téměř od „jaktěživa“? Máte téměř strach se na cokoliv zeptat nebo se obáváte poplatků v případě, že byste požadovali změnu? Teď už se bát nemusíte! Menší, zato prověření dodavatelé s energiemi vstupují na trh a nabízejí nové možnosti.

EPET mluví na rovinu

Levný plyn je snem každého, kdo jej využívá pro vytápění, vaření a pravidelné denní činnosti. Vyzkoušejte život s lepší energií a obraťte se na dodavatele, který vám žádné informace neskrývá, neslibuje nemožné a jeho služby jsou platné přesně tak, jak si je sjednáte u podpisu smlouvy. Moderní energetické společnosti vás nenutí k upisování k dlouhodobým závazkům, jednají s vámi skutečně férově a spojení skryté poplatky ve svém slovníku doopravdy nemají. Sází totiž na jednoduchost, a tomu odpovídá například také vyúčtování, kde je levná elektřina detailně rozepsaná a snadno srozumitelná. Ostatně přesvědčte se sami, že můžete ročně ušetřit i několik tisíc korun za energie!

Snadná orientace na webových stránkách

Než se rozhodnete pro změnu, vyčleňte si dostatek času a prostudujte si nabídky. Na stránkách www.epet.cz najdete praktickou kalkulačku, na níž si spočítáte úsporu a stejně tak jsou na webu dostupné přesné ceníky. Díky online formulářům ke stažení nemusíte nikam chodit, složitě se dožadovat zákaznické péče a vše si v klidu a pohodlí domova prostudovat a sepsat. Je to jednodušší, než se zdá, stačí jen chtít změnu a přejít k dodavateli, pro něhož budete důležitým klientem a ne pouze číslem na plynoměru.