Nábytek Natali

Recenze obchodu Nábytek Natali

Když sedací souprava doslouží, je nutné ji nahradit novým nábytkem. Tuto situaci jsem musela řešit zrovna nedávno. Po letech používání moje sedačka v obývacím pokoji dospěla do stádia, kdy bylo načase ji vyměnit. Čalounění bylo na několika místech už prodřené a celkově její vzhled vyhlížel omšele. Přede mnou byl tedy důležitý úkol, a to vybrat vhodný obchod, v němž bych novou sedací soupravu zakoupila.

Výhodný nákup v e-shopu

Při hledání nové sedací soupravy jsem nejprve osobně prošla nabídku kamenných obchodů u nás ve městě. Bohužel se mi žádná sedačka nezalíbila natolik, abych ji chtěla mít doma. Většinou nevyhovovala velikost a také chyběl úložný prostor, na kterém jsem trvala. Můj byt není tak velký, takže jsem ráda za každé místo navíc, kam mohu něco schovat. Protože jsem nepořídila nikde v prodejnách, zkusila jsem si prohlédnout sortiment internetových obchodů. Do očí mi padla sedací souprava Rosso v e-shopu Nábytek Natali. Její cena totiž byla výrazně snížena, navíc mi vyhovovala barva potahu, který se přesně barevně hodil do mého obývacího pokoje.

Doprava zdarma, možnost nákupu na splátky

Internetový obchod Nábytek Natali odesílá bez poštovného zboží s cenou vyšší než 10 tisíc Kč. Pro mě to znamená, že ušetřím dvojnásob – za dopravu zdarma a za nábytek v akci. Pokud bych se rozhodla, že bych chtěla si sedací soupravu koupit na splátky, což by při její ceně přes 23 tisíc Kč nebylo tak od věci, je možné takový nákup vyřídit on-line a s 0% akontací. Já jsem se nakonec rozhodla zaplatit za sedačku v hotovosti na dobírku. Protože bydlím až ve čtvrtém patře, uvítala jsem službu internetového obchodu – vynášku zboží do patra. Sedačka se do výtahu celá nevejde a já nemám nikoho, kdo by mi pomohl ji ke mně do bytu nastěhovat. Za příplatek 600 Kč budu mít celou přepravu sedací soupravy bez starostí.

Sdílet článek