century-21-logo

Century21

Spousta mladých rodin a párů hledá vlastní bydlení. A my jsme patřili mezi ně. Nákup nemovitosti je však velký životní krok dopředu. Je potřeba nic nepodcenit, výběrem realitní kanceláře začínaje. Hledali jsme na základě referencí realitní kancelář s profesionálním jednáním a pozitivními ohlasy. Vybrali jsme si světově působící realitní společnost Century21. Jaké s ní máme zkušenosti my? V čem nám pomohla? A byla díky ní koupě nemovitosti procházka růžovou zahradou nebo naopak?

Century 21 je jednou z nejstarších společností na trhu s realitami, kde se drží již od roku 1971. Její stěžejní službou, které jsme využili i my, je prodej nemovitosti. Za dobu své existence si vybudovala silné postavení a významné jméno. Zaujaly nás bohaté reference a velmi pozitivní recenze lidí, kteří již u této realitní kanceláře nakupovali. A právě tyto cizí zkušenosti s Century21 pro nás byly rozhodujícím faktorem.

Osobitý přístup realitního makléře

Doposud jsme bydleli v malém bytě v centru města Brna. Rozrůstající se rodina však klade požadavky na větší obytné prostory. Našim požadavkem byl rodinný dům, ideálně nedaleko centra v Brně. Nastavili jsme maximální částku na čtyři miliony korun. A přesně takový dům nám dokázala nabídnout i realitní kancelář Century21.

Nejprve jsme dům zhlédli na fotkách, kde se nám velmi líbil. Těšili jsme se na osobní prohlídku. Realitní makléř nám vyhověl, aby to časově vycházelo jak mně, tak i manželovi. Při prohlídce domu k nám byl realitní makléř upřímný a nezatajoval vady, které dům má. Ale tyto vady na kráse se dají snadno odstranit a rozhodně nás od koupě neodradily.

Proč doporučujeme Century21 i vám?

Je málo realitních kanceláří, které si zaslouží chválu. A Century21 patří mezi „to málo“. Tato společnost, která působí celosvětově, má v rámci České republiky vybudovanou hustou síť poboček, a tak vždy najdete vhodnou pobočku nedaleko vašeho bydliště. Po celou dobu naší spolupráce nám realitní kancelář zajišťovala právní a finanční služby.

Ať už jste mladá rodina či starší pár hledající klidné bydlení, doporučujeme nakupovat prostřednictvím realitní kanceláře Century21. A budeme doufat, že budete minimálně stejně spokojeni jako my.

10 komentářů u „Century21

 1. majda.mlynarova

  Souhlasím s tím, že koupě nebo prodej nemovitosti je velkej životní krok a je třeba si ho pořádně rozmyslet. Jsem ráda za každou osobní! Zkušenos, kterou někdo napíše, pomůže mi to se rozhodnout… přesto máte někdo – kdokoliv ještě nějaký zkušenosti s touhle realitkou ? díky

  1. zuzico

   Ahoj je pravda že dneska o dobrou realitku nezavadiš. vím co říkam, my bohužel naletěli nebo naletěli, zaplatili jsme dle mě dost tučnou provizi, takže celkem nespokojonost ve výsledku.

   1. majda.mlynarova

    A neznáš pro změnu nějakou spoelhlivou 😀 těch negativnich zkušeností je na netu celkem dost, mám to docela prolezlí

    1. tompet

     Ahoj, já mám osobní zkušenost, ten článek… jak bych to řekl, každej prodej probíhá trochu jinak, ale ve výsledku jsem byl taky spokojenej.

     1. tompet

      ne nic, jen já prodával ne kupoval, v menším městě a moje požadavky byly jiný, ale jinak makléř šikovnej, vše ok

   2. majda.mlynarova

    Jj, to určitě se mrknu na jejich stránky, ale chci vice info než udělám konečný rozhodnutí

 2. zuzico

  No to bohužel, ale tak dej šanci týhle z toho článku, ne?

 3. Radek Zoberr

  absolutní neschopní právnici vše si musíte udělat sami

Komentáře nejsou povoleny.